مسدود شدن حساب پرفکت مانی یکی از مشکلاتی است که برخی از کاربران ممکن است با آن مواجه شوند. این اتفاق قطعاً می‌تواند نگران کننده باشد، زیرا در زمان مسدودی حساب دسترسی کاربر به دارایی خود کاملاً محدود می‌شود. اما راه حل چیست؟ آیا حسابی که مسدود شده دیگر قابل استفاده نخواهد بود؟ چگونه می‌توانیم برای رفع مسدودی حساب پرفکت مانی اقدام کنیم؟ برای رسیدن به پاسخ این سؤالات و سؤال‌های مشابه تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله درباره مهم‌ترین دلایل مسدود شدن حساب پرفکت مانی و بهترین و سریع‌ترین راه حل برای بازگشایی مجدد حساب‌های مسدود شده اطلاعات کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

Perfect-money

پرفکت مانی؛ پلتفرم محبوب انتقال وجه بین‌المللی

پرفکت مانی یکی از سیستم‌های محبوب انتقال وجه الکترونیک بین المللی است که استفاده از آن در کشورهای خاورمیانه و مخصوصاً ایران بسیار رایج است. این ارز الکترونیک در کشورهای غربی نیز به ‌طور گستره‌ای استفاده می‌شود. یکی از مزیت‌های مهم پرفکت مانی که استفاده از آن را بین کاربران ایرانی محبوب کرده، عدم تأثیر تحریم‌ها در ارائه خدمات این سرویس و پشتیبانی از زبان فارسی است.

با داشتن یک حساب پرفکت مانی به ‌راحتی می‌توانید با اطلاعات واقعی خود، در سایت حساب باز کنید. پرفکت مانی مانند سایر انواع روش‌های پرداخت خارجی قابلیت خرید و فروش و مبادله انواع ارزها را دارد. همچنین می‌توانید آن را در داخل کشور به ریال تبدیل کرده و یا برای خریدهای اینترنتی مصرف نمایید. برای کسب اطلاعات درباره نحوه آنجا این کار، پیشنهاد می‌کنیم از صفحه خرید پرفکت مانی دیدن کنید.

معرفی انواع حساب‌های پرفکت مانی

پیش از اینکه به سراغ بررسی دلایل مسدود شدن حساب برویم، بهتر است با انواع حساب‌های این سیستم آشنا شویم. حساب‌های پرفکت مانی در سه سطح متفاوت معمولی، ویژه و همکاری ارائه می‌شوند که در ادامه به‌طور کامل آنها را معرفی می‌کنیم:

✔ حساب معمولی یا Normal

این حساب به تمام مشتریانی که برای اولین بار در سایت ثبت ‌نام می‌کنند، اعطا می‌شود. حساب‌های عادی هیچ محدودیتی در استفاده از سیستم ندارد. همه کاربران حداقل یک سال دارای حساب‌های نرمال هستند. معمولاً مسدود شدن حساب پرفکت مانی برای صاحبان این نوع حساب‌ها ممکن است رخ دهد.

✔ حساب ویژه یا Premium

بعد از این ‌که یک سال از زمان ثبت‌نام کاربر در سایت پرفکت مانی بگذرد یا زمانی که گردش حساب وی به مقدار مشخصی (7000 دلار آمریکا یا معادل آن) برسد، می‌تواند حساب خود را به Premium ارتقا دهد. برای این کار لازم است از طریق واحد خدمات مشتریان درخواست خود را ارسال کند. مزیت اصلی حساب پریمیوم هزینه کمتر برای خدمات و تراکنش‌ها نسبت به حساب‌های معمولی است.

✔ حساب همکار یا Partner

حساب Partner سومین دسته از حساب‌ها در پرفکت مانی است. این نوع حساب برای افراد عادی نیست و تنها نماینده‌های سیستم پرداخت یا پلتفرم‌ها می‌توانند چنین اکانتی را داشته ‌باشند. حساب Partner دارای کمترین نرخ کارمزد (1.5%) و نرخ سود سالانه 5% کمترین موجودی ماهانه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره افتتاح حساب پرفکت مانی بر روی لینک کلیک کنید.

Perfect-money

کدام حساب‌های پرفکت مانی بیشتر مسدود می‌شوند؟

مسدود شدن حساب پرفکت مانی یک اقدام امنیتی است. فرقی نمی‌کند حساب شما از کدام نوع باشد، هر کدام از حساب‌ها را که داشته ‌باشید، در صورتی که سایت احتمال خطر کند، شما را بلاک می‌کند! ولی به ‌طور کلی، چون بیشتر کاربران از حساب‌های نرمال و نهایتاً ویژه استفاده می‌کنند، بیشتر موارد مسدود شدن حساب‌ها مربوط به اکانت‌های نرمال و ویژه است. در بخش بعدی برایتان توضیح می‌دهم که چه اقداماتی باعث مسدود شدن حساب پرفکت مانی شما می‌شود تا مراقب آنها باشید.

مهم‌ترین دلایل مسدود شدن حساب پرفکت مانی

مسدود شدن حساب پرفکت مانی به ‌معنای عدم دسترسی موقت به ‌حساب شما و یک اقدام امنیتی توسط سایت پرفکت مانی است. پرفکت مانی حساب شما را بلاک می‌کند تا از دارایی شما در برابر حملات هکرها محافظت کند. البته همیشه مسدود شدن حساب به این معنا نیست که شما مورد حمله هکرها قرار گرفته‌اید. در برخی موارد اقداماتی که خودتان انجام می‌دهید، ممکن است از سوی سایت مشکوک تلقی شود و شما را بلاک کند.

برخی از این اقدمات به شرح زیر هستند:

ورود مکرر نام کاربری یا رمز عبور اشتباه

اگر بیش از سه بار نام کاربری و رمز عبور خود را اشتباه وارد کنید، احتمالاً بلاک می‌شوید. دلیل بلاک شدن شما هم این است که سایت پرفکت مانی احتمال می‌دهد شخص دیگری با وارد کردن رمزهای احتمالی، در حال ورود غیر قانونی به‌ حساب شماست. در نتیجه تمام دسترسی‌ها را قطع می‌کند!

اتصال به پنل از طریق دستگاه‌ها و آی‌پی‌های مختلف

این مشکل معمولاً زمانی رخ می‌دهد که شما با VPN روشن وارد سایت می‌شوید. در این شرایط ممکن است به نظر برسد که شخصی در فاصله زمانی کوتاه از آخرین ورود موفق شما، سعی کرده است از مکانی که نسبت به مکان اولیه شما از نظر مسافتی فاصله زیادی دارد، وارد اکانت شما شود.

پرفکت مانی این تلاش را مشکوک فرض کرده و با اعمال مسدود شدن حساب پرفکت مانی، از دارایی شما حفاظت می‌کند. مسدود بودن حساب شما تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که اقدامات لازم برای رفع مسدودی حساب پرفکت مانی را انجام دهید.

اگر در حال حاضر با مشکل مسدود شدن حساب پرفکت مانی مواجه شده‌اید، اصلاً نگران نباشید، چون در ادامه بهترین و آسان‌ترین روش رفع مسدودی حساب پرفکت مانی را آموزش می‌دهیم.

آسان‌ترین روش رفع مسدودی حساب پرفکت مانی

بهترین و آسان‌ترین راه برای رفع مسدودی حساب پرفکت مانی استفاده از سیستم تیکتینگ است. اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم، برای رفع مسدودی حساب کافی باید یک پیام به سیستم پشتیبانی این سایت ارسال کنید تا پس از تایید هویت، حساب شما رفع انسداد شود.

برای تماس با پشتیبانی پرفکت مانی، مراحل زیر را دنبال کنید:

1) وارد بخش ارسال تیکت شوید

پرفکت مانی هم مانند اکثر سیستم‌ها و سایت‌های جهانی، مجهز به سیستم تیکت است. بنابراین می‌توانید مشکلات و از جمله مسدود شدن حساب خود را از این طریق گزارش دهید.

برای انجام این کار کافی است به بخش تماس با ما (Contact us) سایت بروید و در انتهای این صفحه گزینه «Click here to submit a ticket to Perfect Money Customer Support» را انتخاب کنید تا وارد صفحه ارسال تیکت شوید.

2) اطلاعات خود را وارد کنید

پس از ورود به این بخش، نام کاربری، ایمیل و شناسه پرفکت مانی (Member ID) خود را به ‌طور صحیح وارد کنید. سپس برای این که تیکت شما به مقصد صحیحی هدایت شود، گزینه «Problem with my account» را در بخش Department انتخاب کنید. عنوان تیکت خود را گزینه My account has been blocked انتخاب کنید و سپس در قسمت متن تیکت، مشکل خود را بنویسید. پس از نوشتن متن، تیکت را ارسال کنید.

pm-ticket

3) پیگیری تیکت

پس از ارسال تیکت، کدی برای شما ارسال می‌شود که همان شماره پیگیری تیکت است و به ‌وسیله آن می‌توانید تیکت خود را برای پاسخ پیگیری کنید.

برای پیگیری از پشتیبانی، به بخش Contact us بروید و روی View a previously submitted ticket, and customer support answer کلیک کنید. در مرحله بعد، می‌توانید کد پیگیری خود را در قسمت Ticket Pin وارد کنید تا وضعیت دریافت پاسخ را ببیند.

PM-Customer-support

جمع‌بندی

ممکن است تصور کنید مسدود شدن حساب پرفکت مانی یک دردسر بزرگ است و حل کردن آن کار آسانی نیست، ولی شک نکنید با راه حل ساده‌ای که در این مطلب به شما آموزش دادیم، به‌ راحتی می‌توانید حساب خود را از حالت بلاک خارج کنید. سیستم تیکت بهترین روش برای رفع مسدودی حساب پرفکت مانی است.

اگر شما هم تجربه‌ای در این زمینه دارید، خوشحال می‌شویم در بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید. همچنین اگر درباره حساب‌های پرفکت مانی سؤالی دارید که در این مطلب به آن پاسخ داده نشده است، برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول

رفع مسدودی حساب پرفکت مانی چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به اینکه تیم پشتیبانی پرفکت مانی به‌ تمامی تیکت‌ها تا حداکثر 2 ساعت پاسخ می‌دهند، رفع مسدودی حساب‌ها بین 2 ساعت تا نهایتاً 1 روز کاری طول می‌کشد.

آیا رفع مسدودی برای حسابهای وریفای نشده پرفکت مانی هم انجام میشود؟

بله. فقط کافیست از طریق اطلاعات کاربری حساب خود وارد بخش ارسال تیکت شوید و درخواست خود را ثبت کنید.

در صورت خرید دلار ووچر پرفکت مانی و مسدود شدن حساب چه باید کرد؟

سریع‌ترین روش رفع مسدودی حساب، استفاده از سیستم تیکتینگ و درخواست گشایش مجدد حساب است. پس از اینکه حساب شما از حالت بلوکه خارج شد، می‌توانید از دارایی حساب خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،