پی پال در اصل یک سیستم پرداختی آنلاین است که مورد تایید خیلی از سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد. شما برای افتتاح حساب پی پال نیاز به شماره‌ای دارید که کد وریفای به آن ارسال شود. اما همانطور که می‌دانید پی‌ پال، ایران را تحریم کرده است به همین خاطر شماره‌های ایرانی مورد قبول پی پال نیست.

شما برای افتتاح حساب پی پال نیاز به یک شماره خارجی دارید. با استفاده از شماره مجازی پی پال می‌توانید افتتاح حساب پی پال داشته باشید و از خدمات این سرویس استفاده کنید. ما در این مقاله به‌ شما بیان می‌کنیم که چگونه می‌توانید بدون هیچ مشکلی با خرید شماره مجازی پی پال، حساب پی پال برای خودتان افتتاح کنید. پس تا پایان با ما همراه باشید.

چرا به شماره مجازی پی پال نیاز داریم؟

تحریم‌های خارجی و محدودیت‌ها در ایران مانع از این شده است که شما بتوانید یک اکانت پی پال برای خود بسازید. برای ساخت حساب بانکی، حتما نیاز به یک شماره‌ تلفن برای وریفای کردن حساب خود دارید. این شماره تلفن باید از کشورهایی باشد که مورد قبول پی پال است که کشور ایران متاسفانه، جزء این کشورها نیست. به دلیل این که ایران تحریم است نباید با آی پی ایران وارد حساب پی پال شوید. اما آیا راهی وجود دارد بتوانیم برای خود با وجود این محدودیت‌ها حساب بسازیم و موانع را برطرف کنیم؟ 

شماره-مجازی-پی-پال

کاربران ایرانی نمی‌توانند یک شماره موبایل حتی ثابت از کشوری چون اروپا و آمریکا خریداری کنند. بهترین راه حل برای برطرف کردن این مورد، خرید شماره مجازی پی‌پال است. شماره مجازی اصلا محدودیت‌های شماره تلفن‌های حقیقی را ندارد. 

شماره مجازی پی پال به چه صورت کار می‌کند؟

شما با خرید یک شماره مجازی پی پال می‌توانید صاحب یک شماره تلفن مجازی شوید. زمانی که برای ساخت حساب در پی‌ پال این شماره مجازی را وارد می‌کنید، کد وریفای به پنلی اختصاصی شما ارسال می‌شود. بعد از این مرحله شما می‌توانید بدون هیچ دردسری اطلاعات خود را تایید کنید تا حساب شما در پی پال به صورت رسمی ثبت شود. از طرفی دیگر، با شماره مجازی پی پال دیگر با خطای ورود که در ارتباط با شماره تلفن است روبرو نخواهید شد. به همین دلیل، با داشتن این شماره مجازی، دیگر در کار مشکلی با سیستم بانکی آنلاین پی پال نخواهید داشت.

شماره-مجازی-حساب-پی-پال

 

اگر شما یک جستجو در اینترنت انجام دهید، متوجه می‌شوید که سایت‌های بسیاری هستند که اقدام به فروش شماره مجازی آنلاین کرده‌اند. اما آیا شماره‌های مجازی  که این سایت‌ها به شما عرضه می‌کنند، درست کار می‌کند؟ آیا سیستم پی پال قادر است این شماره‌های مجازی را پیدا کند؟ آیا شما ریسک تراکنش‌های بانکی آن هم زمانی که ارزش ریال در مقابل یورو و دلار خیلی پائین‌ است، می‌پذیرید؟ دقت کنید برای کاهش این ریسک حتما به سایت‌ معتبری چون مگاکیف جهت خرید شماره مجازی مراجعه کنید.

چرا برای شماره مجازی پی‌پال باید از مگاکیف خریداری کنید؟

پاسخ به این سؤال بسیار ساده است، برای اینکه مگاکیف می‌تواند هر چیزی که از شماره مجازی نیاز دارید را برای شما فراهم کند. سرویس‌های شماره مجازی مگاکیف در انواع مختلفی ارائه می‌شود که می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود آن‌ها را سفارش دهید. خرید بسیار ساده است و از لحاظ پرداخت آنلاین با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد که به راحتی می‌توانید شماره مجازی مورد نیاز خود را مهیا کنید. بعد از این مرحله شما می‌توانید شماره مجازی جهت کد وریفای پی پال دریافت کنید.

مگاکیف چه نوع شماره‌ مجازی پی پال دارد؟

مگاکیف برای این‌که بتواند پاسخگوی اکثر کاربران خود باشد، شماره مجازی را در دو حالت به مشتریان ارائه می‌دهد که عبارتند از شماره مجازی عادی، شماره مجازی اجاره‌ای. در زیر به امکانات و ویژگی‌ها هر سرویس توضیح داده شده است که شما بتوانید بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

شماره مجازی عادی

بعد از خرید شماره مجازی پی پال عادی، باید گفت که این شماره مخصوص خود شما است و این شماره به شخص دیگری ارائه نمی‌شود. از طرف دیگر، کد فعال‌سازی این شماره‌ها، یک مهلت 20 دقیقه‌ای دارند و اگر کد در زمان 20 دقیقه برای شما ارسال نشد، می‌توانید شماره‌ی دیگر جایگزین آن کنید. این نوع شماره یکبار مصرف است و تنها یک بار می‌توانید کد را دریافت کنید. اما بعضی از اپراتورهای شماره مجازی عادی، یک‌بار مصرف نیستند و می‌توانید چندین بار در زمان ۲۰ دقیقه تقاضای کدفعال‌سازی کنید. شماره 1، 2، 5 و 6 جزء اپراتور هایی هستند که امکان دریافت کد برای چندین بار را دارید.

خرید شماره مجازی پی پال

شماره مجازی عادی مگاکیف را می‌توانید برای تقریبا 160 کشور دنیا دریافت کنید. این شماره‌ها، به دلیل این که قیمت مناسبی دارند در بین کاربران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در جریان باشید هر شماره عادی، مخصوص یک سرویس است. یعنی شما می‌توانید از این شماره فقط برای شماره مجازی پی پال استفاده کنید و نمی‌توانید با همین شماره اکانت کاربری تلگرام بسازید. زمانی که شماره مجازی حساب خود را وارد کردید، تا وقتی که خارج نشدید، می‌توانید از آن حساب استفاده کنید.

البته در بعضی موارد امکان دارد قوانین پی پال مانع از تایید شماره مجازی شما شود. نکته مهم: یک اصل مهم که درباره‌ی خرید شماره مجازی پی پال وجود دارد این است که، شماره مجازی عادی فقط یکبار کد می‌دهد به همین دلیل سعی کنید تا جایی که امکان پذیر است این نوع شماره را برای حساب‌ پی پال خود استفاده نکنید زیرا می‌خواهید چندین بار وارد حساب پی پال خود شوید.

شماره مجازی اجاره‌ای 

شماره مجازی اجاره‌ای برای آن دسته افرادی که زیاد از پی پال خود استفاده می‌کنند، مناسب است. این مدل شماره‌ مجازی فقط محدودیت از لحاظ زمانی دارد و مخصوص یک سرویس نیست.  یک هفته تا سه ماه مدت زمان اجاره هر شماره تلفن مجازی است. بعد از خرید این شماره در همان لحظه به صورت آنلاین در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. اما به این نکته حتما توجه کنید این شماره‌ها امکان لغو شدن ندارند. به‌ همین خاطر، باید در انتخاب شماره مجازی پی پال اجاره‌ای دقت کافی به خرج دهید.

بعد از اینکه شماره را دریافت کردید مدت زمانی که این شماره قابلیت تمدید دارد به شما اطلاع داده می‌شود. دقت کنید، که حداکثر 90 روز مدت زمان هر بار تمدید شماره مجازی است. اما برای بعضی از اپراتورها، این مدت زمان کمتر است. سایت مگاکیف، یک واسطه‌ی اینترنتی بین شما و اپراتورهای مخابراتی کشورهای مختلف است. جهت خرید شماره مجازی پی پال اجاره‌ای باید هزینه‌ی بیشتری پرداخت کنید. مبلغی که صرف خرید این شماره‌ها می‌شود، بستگی به کشوری که انتخاب می‌کنید و مدت زمان اجاره متفاوت است. شماره‌ی مجازی اجاره ای بهترین گزینه در میان همه‌ی نوع شماره‌های مجازی است که برای افتتاح حساب پی پال خود نیاز دارید.

کلام پایانی

شما با خواندن این مقاله آموختید  که ساخت شماره مجازی برای حساب پی پال چگونه است.  شما با استفاده از خدمات مگاکیف می‌توانید به آسانی به خرید شماره مجازی ایمن برای حساب پی پال خود استفاده کنید. در صورتی که در رابطه با خرید شماره مجازی یا افتتاح حساب پی پال سوالی دارید می توانید با ما به اشتراک بگذارید که کارشناسان و پشتیبانان مگاکیف شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول؟

1.کاربرد شماره مجازی چیست؟

با استفاده از شماره مجازی پی پال شما می‌توانید به ساخت حساب پی پال اقدام کنید و با استفاده از اکانت وریفای شده خود از تمام خدمات بین المللی استفاده کنید.

2.شماره مجازی باید چه قابلیت هایی داشته باشد؟

قابلیت اتصال به حساب، حفظ حریم خصوصی، دریافت پیامک و استفاده بین المللی را داشته باشد.

3.آیا امکان دارد شماره مجازی از بین برود؟ 

خیر، تا زمانی که شما در زمان استفاده از شماره مجازی، تمام قوانین را رعایت کنید هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،