غول پرداخت آنلاین و یکی از شناخته‌شده‌ترین پلفترم‌های انتقال الکترونیکی، پی پال است. این سیستم اغلب برای کاربرانی که دارای شغل‌هایی مانند تجارت و کسب‌و‌کار آنلاین دارند، کاربردی است؛ همچنین پی پال توانسته تا به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای روش‌های سنتی انتقال پول، باشد. حال ما قصد داریم تا در این مقاله، بیشتر درباره‌ی سقف حساب پی پال یا به عبارت دیگر سقف انتقال پی پال صحبت کنیم تا به سوال آن دسته از دوستانی که درباره‌ی سقف برداشت از پی پال سوال‌هایی برای‌شان پیش آمده، پاسخ دهیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چرا تراکنش‌ها در پی پال دارای محدودیت هستند؟

پی پال نیز مانند سایر پردازشگرهای پرداخت و کیف پول‌های آنلاین، برای حفظ بیشتر امنیت کاربران خود یک‌سری محدودیت در نظر گرفته است. برای مثال در سیستم پرداخت پی پال، از یک‌سری پرداختی‌ها مانند ارسال پول بیش از حد تعیین شده و همچنین انتقال وجه برای اشخاص غیرمجاز در یک تراکنش، جلوگیری می‌شود. به‌ همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم تا در هنگام وارد کردن مبلغ انتقالی نهایت دقت را به‌خرج دهید تا از بُروز اشتباه تایپی جلوگیری کنید؛ زیرا ممکن است انتقال ارز انجام نشود. از سویی دیگر، صاحبان مشاغل جهت حصول اطمینان از امنیت تراکنش‌ها، لازم است تا چندین مرحله تایید هویت چندگانه را طی کنند.

سقف حساب پی پال

می‌توان گفت که این محدودیت‌های انتقال و سقف تراکنش‌ها در پی پال، در ابتدای کار می‌توانند آزاردهنده باشند؛ اما شما می‌توانید با استفاده از تایید هویت، وریفای کردن حساب پی پال و اتصال حساب کاربری پی پال به یک حساب بانکی، این محدودیت‌ها را به آسانی برطرف کنید.

سقف انتقال پی پال در تراکنش‌های ارزی

برای حساب‌های معمولی، سقف تراکنش پی پال دارای حداقل مبلغ تراکنش ۰.۰۱ دلار و حداکثر مبلغ تراکنش ۴۰۰۰ دلار است؛ به‌علاوه کاربران این حساب‌ها می‌توانند در ماه حدود ۵۰۰ دلار را از حساب بانکی خود برداشت کنند. جالب است بدانید، افرادی که حساب پی پال ندارند، تنها برای یک‌بار می‌توانند برای اشخاص دیگر تا سقف ۴۰۰۰ دلار از پی پال برای پرداخت استفاده کنند.

البته که شما با وریفای کردن حساب خود، می‌توانید تمامی محدودیت‌های حساب را از سر راه بردارید؛ زیرا در زمان وریفای نمودن حساب پی‌پال، از هویت خود اطلاعات بیشتری را به پلتفرم پی پال ارائه می‌کنید. با انجام این کار باعث خواهید شد تا سیستم پرداخت پی پال بتواند به شما اعتماد کند و برخی از خطرات امنیتی از میان خواهد رفت.

پس از اینکه وریفای حساب شما تایید شد، سقف حساب پی پال تغییر پیدا کرده و شما می‌توانید تا سقف ۶۰،۰۰۰ دلار را در هر تراکنش انتقال دهید؛ همچنین برای میزان پول دریافتی نیز، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

برداشتن سقف انتقال پی پال برای چه کسانی ضرورت دارد؟

افرادی که به ندرت از حساب پی پال خود استفاده می‌کنند، ممکن است چندان نیازی به وریفای کردن حساب خود نداشته باشند؛ اما ما به صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرها توصیه می‌کنیم تا برای وریفای کردن حساب خود به سایت مگاکیف مراجعه کنند و از خدماتی چون افتتاح حساب پی پال، شارژ پی پال بهره‌مند شوید.

محدودیت انتقال پی پال

در نهایت شما می‌توانید از PayPal به‌عنوان یک روش پرداخت مطمئن‌تر استفاده کنید و علاوه بر آن به پرداختی‌های خود سرعت ببخشید.

سقف حساب پی پال برای خدمات انتقال فوری

انتقال فوری، یکی از مهم‌ترین خدماتی است که پی پال برای کاربران خود ارائه کرده است؛ البته برای استفاده از این قابلیت باید دبیت کارت داشته باشید. شما با استفاده از این سرویس می‌توانید در ظرف مدت ۳۰ دقیقه پول خود را از PayPal به یک بانک واجد شرایط یا حساب دبیت کارت خود منتقل کنید. به علاوه، با استفاده از این قابلیت پی پال می‌توانید به سرعت پولی را در حساب خود دریافت کنید. در ادامه سقف انتقال پی پال برای پرداخت با کارت نقدی را برای شما شرح داده‌ایم.

  • حداقل مبلغ انتقال ۱ دلار
  • حداکثر مبلغ انتقال ۵۰۰۰ دلار در هر تراکنش
  • حداکثر مبلغ انتقال ۵۰۰۰ دلار در روز
  • حداکثر مبلغ انتقال ۵۰۰۰ دلار در هفته
  • حداکثر مبلغ انتقال ۱۵۰۰۰ دلار در ماه

سقف تراکنش پی پال برای انتقال فوری در حساب‌های بانکی مرتبط

سقف حساب پی پال برای انتقال فوری PayPal به واسطه‌ی حساب‌های بانکی، دارای یک مقدار حداکثری است که به ازای هر تراکنش حداکثر ۲۵۰۰۰ دلار است؛ البته این مبلغ به‌طور قابل توجهی بالاتر از سقف انتقال پی پال برای دبیت کارت‌ها بوده، زیرا کاربران برای استفاده از این قابلیت باید حساب بانکی خود را به PayPal لینک کنند تا هویت آن‌ها تایید شود، البته می‌توان گفت حساب پی پال خود را وریفای می‌کنند.

افتتاح حساب وریفای‌شده پی پال

تا این بخش از مقاله ما سعی کردیم تا شما را با سقف حساب پی پال و محدودیت‌هایی که در ارسال و دریافت ارز از طریق این سیستم مالی برای کاربران وجود دارد آشنا کنیم؛ هچنین ذکر کردیم که امکان برداشتن بسیاری از این محدودیت‌ها و تغییر سقف انتقال پی پال از طریق وریفای نمودن حساب PayPal وجود دارد.

بنابراین اگر شما از پی پال استفاده می‌کنید و نسبت به این محدودیت‌ها احساس نارضایتی می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حساب پی پال خود را وریفای کرده یا برای افتتاح حساب وریفای شده پی پال اقدام کنید.

کلام پایانی در مورد سقف حساب پی پال

همان‌طور که گفتیم، اگر شما یکی از کاربران پی پال هستید لازم است تا با سقف حساب پی پال آشنایی داشته باشید و همچنین بدانید که در هر تراکنش با چه محدودیت‌هایی مواجه خواهید شد تا هنگام انتقال پول برای دیگران یا دریافت پول در حساب خود با مشکل خاصی مواجه نشوید.

افزایش سقف اعتباری پی پال

البته که شما در این مقاله با سقف انتقال پی پال در تراکنش‌های سریع نیز آشنا شدید و اکنون می‌دانید، برای مبادلات ارزی سریع از طریق اکانت پی پال صورت می‌گیرند، باید حساب پی پال به حساب بانکی یا دبیت کارت متصل باشد و همچنین سقف برداشت پی پال چقدر است.

سوالات متداول

چه زمانی محدودیت انتقال هفتگی PayPal من بازنشانی می‌شود؟

محدودیت انتقال به‌طور خودکار بازنشانی می‌شود و برای همه متفاوت است. دلیل آن این است که بستگی به روز آخرین تراکنش پی پال شما دارد.

محدودیت پی پال: چه مقدار پول می‌توانم از اکانت خود منتقل کنم؟

بستگی به این دارد که آیا فرآیند تأیید پی پال را تکمیل کرده اید یا خیر؟ ۴۰۰۰ دلار برای اکانت‌های تایید نشده و ۱۰۰۰۰-۶۰۰۰۰ دلار اگر کارت بانکی خود را متصل کرده باشید. همچنین، برخی محدودیت‌های دیگر ممکن است با توجه به کشوری که در آن زندگی می‌کنید، اعمال شود.

چگونه می‌توانم محدودیت انتقال پی پال را بررسی کنم؟

برای بررسی محدودیت ارسال روزانه PayPal خود، وارد اکانت PayPal خود شوید، تنظیمات را باز کنید و View Limits  را انتخاب کنید. تمام اطلاعات در مورد محدودیت‌های انتقال مربوط به اکانت شما وجود دارد.

محدودیت انتقال پی پال برای اکانت شخصی بانک من چقدر است؟

اگر اکانت بانکی خود را به اکانت پی پال خود متصل کرده‌اید، محدودیت انتقال ۲۵۰۰۰ دلار در روز و ۱۰۰۰۰ دلار برای هر تراکنش خواهید داشت.

بهترین راه برای افزایش سقف اعتباری پی پال چیست؟

ابتدا، اکانت شما باید بیش از ۶ ماه سابقه‌ی فعالیت داشته باشد تا واجد شرایط افزایش سقف اعتبار باشد. اگر چنین است، می‌توانید درخواستی را به‌صورت آنلاین به PayPal ارسال کنید، اما راه بهتر و سریع‌تر برای افزایش سقف اعتبار خود تماس با پشتیبانی مشتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،