اگر آمار سرویس‌های پرداخت ارزی در ایران را بررسی کنید، خواهید دید که بیش از 50 درصد کاربران از سرویس امن و معتبر پرفکت مانی برای دریافت درامد ارزی و انجام تراکنش‌های بین‌ المللی خود استفاده می‌کنند. پرفکت مانی خدمات و قابلیت‌های گسترده‌ای دارد که یکی از آن‌ها، امکان تبدیل پرفکت مانی به ریال با کمترین کارمزد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

اگر به خدمات تبدیل دلار پرفکت مانی یا تبدیل کد ووچر به ریال نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با مگاکیف همراه باشید. در این مقاله نحوه تبدیل پرفکت مانی به ریال را به‌ همراه نکات مهمی که در این باره باید بدانید، آموزش می‌دهیم.

perfect-money

آموزش نحوه تبدیل پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی به ریال

پلتفرم مالی Perfect Money یک سرویس پرداخت آنلاین است که برای انجام تراکنش‌های مالی الکترونیکی طراحی شده ‌است. این سرویس خدمات خود را در بستر شبکه‌های بین‌ المللی و اینترنت و از طریق حساب‌های پرفکت مانی، خرید پرفکت مانی و کد ووچر به کاربران ارائه می‌کند.

در حال حاضر پرفکت مانی به‌ عنوان جایگزین امن و معتبر پی پال برای پرداخت‌های بین المللی و انتقال وجه بین حساب‌های بانکی خارجی استفاده می‌شود و برای کاربران ایرانی بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده ‌است. اگر از خدمات این پلتفرم استفاده می‌کنید و قصد تبدیل پرفکت مانی به ریال را دارید، از این روش‌ها استفاده ‌کنید:

✓ تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال

رایج‌ترین اقدامی که کاربران ایرانی پرفکت مانی انجام می‌دهند، تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال است. هرچند سرویس پرفکت مانی برای کاربران ایرانی فعال است، ولی به ‌دلیل تحریم‌های بانکی نمی‌توان به ‌طور مستقیم این کار را انجام داد و باید از خدمات سایت‌های واسطه که از خدمات Perfect Money پشتیبانی می‌کنند، استفاده‌ کرد.

یکی از این سایت‌های واسطه، پلتفرم‌های آنلاین و معتبر ایرانی هستند. ما پلتفرم تبادل مگاکیف یکی از پلتفرم‌های محبوب و معتبر در ایران است که خدمات نقد کردن پرفکت مانی به ریال را به کاربران ارائه می‌دهد. نحوه تبدیل ارز در سایت ما کاملاً آسان و سریع است. فقط کافیست مراحل احراز هویت اتوماتیک را پشت ‌سر بگذارید و سفارش خود را در بخش «فروش پرفکت مانی» ثبت کنید.

✓ تبدیل کد ووچر به ریال

روش بعدی برای نقد کردن پرفکت مانی، تبدیل کد ووچر به ریال است. بعضی از کاربران دارایی خود را به‌ صورت e-Voucher نگهداری می‌کنند. ووچر برای خرید آنلاین و پرداخت‌های سریع استفاده می‌شود، ولی امکان نقد کردن هم دارد.

برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به تومان هم باید از طریق پلتفرم‌های آنلاین انجام شود. برای نقد کردن ووچر پرفکت مانی، همانند توضیحات بخش قبل باید از طریق پنل کاربری مگاکیف اقدام و سفارش خود را در بخش «فروش ووچر» ثبت کنید.

تبدیل پرفکت مانی به ریال تفاوتی با تبدیل دلار پرفکت مانی به تومان یا تبدیل ووچر پرفکت مانی به تومان ندارند. هرچند نرخ پرفکت مانی که قصد فروش آن را دارید به ‌صورت ریال نمایش داده‌ می‌شود، ولی مبلغ به‌ صورت تومان به‌ حساب شما واریز می‌شود. بنابراین موضوعی تحت عنوان تغییر نرخ ارز هنگام تبدیل پرفکت مانی به تومان که توسط بعضی سایت‌ها مطرح می‌شود، وجود ندارد.

اگر علاقمند به دانستن در مورد «تبدیل پی پال به پرفکت مانی» هستید، کلیک کنید.

e-voucher

نکات مهم هنگام تبدیل پرفکت مانی

در هنگام تبدیل پرفکت مانی به ریال، نکات زیر را در نظر داشته ‌باشید:

 • نرخ تبدیل ارز

پیش از تبدیل پرفکت مانی حتماً نرخ تبدیل ارز یا همان کارمزد دریافتی سایت را بررسی کنید. مطمئن شوید که نرخ تبدیل مناسب و عادلانه است. برخی از سایت‌ها ممکن است کارمزدهای مختلفی برای تبدیل دلار پرفکت مانی یا ووچر داشته ‌باشند.

 • امنیت پلتفرم‌های

از پلتفرم‌های قابل ‌اعتماد و امن برای تبدیل پرفکت مانی خود به ریال استفاده‌ کنید. سایت‌ها و اپلیکیشن‌های امن و معتبر از اطلاعات حساس حساب شما محافظت می‌کنند و احتمال کلاهبرداری یا هک در آنها بسیار کم است.

 • شرایط و محدودیت‌ها

قبل از تبدیل پرفکت مانی به تومان، شرایط و محدودیت‌های حساب خود را بررسی کنید. ممکن است حساب شما حداقل یا حداکثر مبلغی را برای فروش پرفکت مانی در یک روز مشخص کرده باشد.

 • مدت زمان تبدیل ارز

مدت زمانی که برای تبدیل پرفکت مانی به ریال لازم است را در نظر بگیرید. در پلتفرم‌ مگاکیف این کار طی حداکثر 30 دقیقه انجام‌ می‌شود، ولی در سایر پلتفرم‌های بعضاً تا 2 روز کاری و حتی بیشتر هم طول می‌کشد. به این نکته توجه داشته‌ باشید تا تبدیل پرفکت مانی به ریال به ‌صورت مطمئن و بدون مشکل انجام شود.

perfect-money

کارمزد تبدیل پرفکت مانی به تومان چقدر است؟

یکی از موضوعات بسیار مهم در بحث تبدیل پرفکت مانی به ریال، کارمزد تبدیل است. افرادی که درامد دلاری دارند و برای نقد کردن درآمد ارزی به تبدیل پرفکت مانی نیاز دارند، باید به این موضوع توجه داشته ‌باشند که تبدیل پرفکت مانی به ریال شامل 3 مرحله کارمزد می‌شود:

 1. کارمزد برداشت مبلغ از حساب‌های پرفکت مانی که از ۲.۸۵ درصد شروع می‌شود.
 2. کارمزد برداشت از حساب که ۰.۵ درصد است.
 3. کارمزد سایت برای تبادل ارز. (دلار به ریال)

البته در مگاکیف کارمزد سایت از شما دریافت نمی‌شود. تنها مبلغی که تحت عنوان کارمزد باید بپردازید، کارمزد برداشت از حساب پرفکت مانی و کارمزد تبدیل دلار یا ارز حساب پرفکت مانی شما به ریال است. نرخ تبدیل ارز د مورد ارزها مختلف (دلا، یورو، پوند و…) متفاوت است.

چیزی در مورد «انتقال پول از پی پال به‌ ایران» می دانید؟! پیشنهاد می کنیم سری به این مقاله بزنید و کلیک کنید.

جمع‌ بندی

در این مطلب با انواع روش‌های تبدیل پرفکت مانی به ریال آشنا شدیم. به ‌طور کلی ساده‌ترین روشی که می‌توانید از طریق آن با پرداخت حداقل کارمزد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال اقدام کنید، پلتفرم‌های معتبر و آنلاین مانند مگاکیف است.

اگر درباره نقد کردن ووچر پرفکت مانی یا دلار پرفکت مانی و یا کاربرد ووچر پرفکت مانی سؤالی دارید که در متن مقاله به آن پرداخته نشده است، در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی سؤال شما خواهند بود.

سؤالات متداول

مزایای تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال چیست؟

 1. استفاده مستقیم و سریع از پول در ایران بدون نیاز به تبدیل به ارزهای خارجی
 2. امکان انتقال به ‌حساب بانکی
 3. استفاده آسان در خریدها و پرداخت قبوض

چرا باید نحوه تبدیل پرفکت مانی به ریال را یاد بگیریم؟

یادگیری نحوه تبدیل پرفکت مانی به ریال امکان نقد کردن درآمدهای ارزی، دسترسی سریع‌تر به مبلغ نقدی و کاهش هزینه‌ها و زمان را به‌ همراه دارد.

تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال برای چه کسانی مناسب است؟

 1. افرادی که حساب درامد ارزی دارند.
 2. کاربرانی که دارایی آنها به صورت دلار پرفکت مانی است.
 3. اشخاصی که در حساب خود یا به‌ صورت مجرا ووچر پرفکت مانی دارند.

فرایند تبدیل پرفکت مانی به تومان چگونه است؟

 • ثبت نام در پنل کاربری مگاکیف
 • تکمیل مراحل احراز هویت اتوماتیک
 • ثبت درخواست فروش کد ووچر یا دلار پرفکت مانی
 • وارد کردن اطلاعات ووچر یا حساب پرفکت مانی
 • ارائه شماره حساب ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،