بازار ارز‌های دیجیتال به سرعت درحال رشد و گسترش است که گوگل پلی یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین و ارائه دهنده‌ ای گسترده برای برنامه‌ها، بازی‌‌ها، فیلم‌‌‌ها، کتاب‌‌‌ها و موسیقی‌‌های متنوع است. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می‌توانید از این فروشگاه بدون هیچ هزینه ای بهره مند شوید؟ اگر قصد خرید گیفت کارت گوگل پلی یا بدنبال برنامه گیفت کارت رایگان گوگل پلی هستید تا انتهای مطلب با مگاکیف همراه باشید.

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

به زبانی ساده تر گیفت کارت گوگل پلی نوعی کارت اعتباری است که شما می‌توانیذ از طریق شارژ آن و وارد کردن رقم‌های حک شده روی این کارت‌ها در پلتفرم مختص گوگل از امکانات آن بهره ببرید. در نهایت فقط با شارژ کردن گیفت کارت گوگل پلی که در حساب کاربری ذخیره می‌شود می‌توانید به خرید اپلیکیشن‌ها، آهنگ‌ها، کتاب‌ها و دیگر موارد مورد نظر خود از گوگل پلی بپردازید.

جالب است که بدانید تنوع گیت کارت‌ها زیاد است و با توجه به هر پلترمی شما می‌توانید گیفت کارت اختصاصی را تهیه کنید. شما می‌توانید از گیفت کارت‌های هر پلتفرم مثل گیفت کارت پلی استیشن، گیفت کارت نتفلیکس و… به عنوان یک هدیه برای دوستان خود استفاده کنید.

روش‌های دریافت گیفت کارت رایگان گوگل پلی

1.سایت Swagbucks

2.اپلیکیشن Google Opinion Rewards

3.شارژ گیفت کارت گوگل پلی با Free My Apps

4.افزایش اعتبار گیفت کارت گوگل پلی با سایت Monetha

5.استفاده از Juno Wallet

6.شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل پلی با Gift Box

7.شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل پلی با Cubie Reward

8.سایت Feature Points

روش‌های دریافت گیفت کارت رایگان گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی یک سیستم فوق العاده است که به شما اجازه می‌دهد تا به صورت نامحدود از فروشگاه پلی استور خرید کنید. تنوع برنامه‌ها و بازی‌های موجود در گوگل پلی بسیار هیجان انگیز است و اغلب افراد را به سمت خرید از آن می‌کشاند. اما همانطور که می‌دانید، خرید گیفت کارت‌ها بر اساس قیمت دلار بوده و می‌تواند برای شما هزینه بر باشد. در این مواقع دریافت گیفت کارت گوگل پلی رایگان جذاب می‌شود. در ادامه مقاله به شما روش‌های دریافت گیفت کارت گوگل پلی رایگان را توضیح داده ایم.

1.Swagbucks

یک وبسایت است که به شما کمک می‌کند تا گیفت کارت رایگان گوگل پلی را کسب کنید. شما می‌توانید با فعالیت‌های مختلف امتیاز را کسب کنید و این امتیاز‌ها را درقالب گیفت کارت گوگل پلی و باقی گیفت کارت‌های معروف مثل آمازون و استار باکس و … تبدیل کنید. شما می‌توانید پس از جمع آوری امتیاز‌ها درقسمت Shop و Rewards آن را صرف کارت هدیه گوگل پلی کنید.

2.Google Opinion Rewards 

این اپلیکیشن به شما امکان می‌‌دهد تا به صورت رایگان گیفت کارت‌های گوگل پلی را دریافت کنید. این اپلیکیشن توسط گوگل توسعه داده شده است و یک روش ساده و موثر برای کسب کارت‌‌های هدیه گوگل پلی است. نحوه استفاده از Google Opinion Rewards بسیار آسان است. اول باید اپلیکیشن را از فروشگاه Google Play یا App Store دانلود و سپس نصب کنید. در قدم بعد باید یک حساب کاربری با استفاده از ایمیل گوگل خود ایجاد کنید یا با حساب گوگل خود وارد شوید.

بعد از ورود به اپلیکیشن، سوالات کوتاهی در مورد علایق و نظرات شما نمایان می‌شود. این سوالات معمولاً مربوط به تجربیات شما در مورد محصولات گوگل یا سایر موضوعات بازاریابی مرتبط است. با پاسخ دادن به این سوالات، امتیازهایی به نام Google Play Credits دریافت خواهید کرد. کارت هدیه‌هایی که از امتیاز این اپلیکیشن دریافت می‌کنید قابل استفاده برای خرید برنامه‌ها، بازی‌‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌‌ها و موسیقی در فروشگاه گوگل پلی هستند.

3.Free My Apps

یک اپلیکیشن است که به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از آن گیفت کارت‌های رایگان گوگل پلی را دریافت کنید. این اپلیکیشن به شما پیشنهاد می‌کند برنامه‌ها و بازی ‌های جدید را نصب و تست کنید و در مقابل آن، امتیاز دریافت کنید. این امتیازها را می‌توانید به صورت رایگان برای خرید گیفت کارت‌های گوگل پلی و سایر کارت‌های هدیه معروف مانند آمازون، ایکس باکس و … استفاده کنید.

Free Google Play gift card

نحوه استفاده از Free My Apps بسیار آسان است. شما پس از دانلود و نصب باید یک حساب کاربری با استفاده از ایمیل خود ایجاد کنید یا با حساب گوگل خود وارد شوید. بعد از ورود به اپلیکیشن، می‌توانید برنامه‌ها و بازی‌‌های جدید را دانلود و نصب کنید. با استفاده از هر برنامه یا بازی، امتیازی کسب خواهید کرد. به محض کسب امتیاز کافی، می‌توانید این امتیازها را در این بخش Rewards قرار داده و گیفت کارت‌‌های رایگان گوگل پلی را دریافت کنید.

4.Monetha

 یک وبسایت است که به شما امکان می‌‌دهد تا اعتبار گیفت کارت گوگل پلی را با استفاده از آن افزایش دهید. Monetha با ارائه بهترین تخفیفات و پاداش نقدی، به شما این امکان را می‌دهد تا با خرید از فروشگاه‌ها مبلغی را به عنوان بونوس دریافت کنید.

شما می‌توانید با ساختن اکانت در سایت Monetha و با انجام فعالیت‌‌های متنوع مانند بازی کردن و پر کردن فرم‌ های نظرسنجی، به امتیازها دست یابید. برای استفاده از این سرویس، باید به وبسایت Monetha مراجعه کنید و یا اپلیکیشن آن را از فروشگاه دانلود کنید. سپس با ایجاد یک حساب کاربری، می‌‌توانید شروع به خرید از فروشگاه‌های مختلف کرده و از تخفیف‌ها و پاداش نقدی استفاده کنید.

5.Juno Wallet

 یک اپلیکیشن برای موبایل است که به شما امکان می‌دهد گیفت کارت‌های رایگان گوگل پلی را دریافت کنید. با استفاده از این برنامه، شما می‌توانید وظیفه‌ها را انجام داده و امتیاز جمع کرده تا به گیفت کارت‌های گوگل پلی دسترسی پیدا کنید. برای شروع، ابتدا باید اپلیکیشن Juno Wallet را از فروشگاه Google Play دانلود و نصب کنید.

در Juno Wallet، وظیفه‌ها و پیشنهادات مختلفی وجود دارد که با انجام آنها می‌توانید امتیاز جمع کنید. بعد از جمع آوری امتیازها، می‌توانید به بخش Rewards بروید و گزینه Google Play را انتخاب کنید. سپس مقدار مورد نظر برای گیفت کارت را انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت کنید. پس از تأیید درخواست، کد گیفت کارت رایگان که برای  شما ارسال خواهد شد می‌توانید آن را در فروشگاه Google Play وارد و از آن استفاده کنید.

6.گیفت باکس

یکی دیگر از برنامه‌‌های پرطرفداری است که با استفاده از آن می‌توانید گیفت کارت گوگل پلی خود را شارژ کنید. یکی از نکات مهم این برنامه، امکان دریافت امتیاز به صورت روزانه است. با استفاده از این برنامه، شما می ‌توانید گیفت کارت ‌هایی مانند آمازون، پی پال، ایکس باکس، آیتونز و… را نیز به راحتی شارژ کنید. یعنی به جای خرید مستقیم گیفت کارت، می‌توانید با استفاده از این برنامه از امتیازهای روزانه خود برای شارژ گیفت کارت‌‌ها استفاده کنید. این ویژگی می‌تواند شما را ترغیب به استفاده از گیفت باکس کند و باعث شارژ رایگان گیفت کارت ‌های مورد نیاز شما شود.

7.Cubie Reward

یکی دیگر از روش ‌هایی است که می‌‌توانید از آن برای افزایش اعتبار گیفت کارت گوگل پلی خود استفاده کنید. با استفاده از این برنامه، می‌‌توانید امتیازها را جمع کرده و از آنها برای شارژ گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنید. برای استفاده از Cubie Reward، اول باید اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید. سپس برای ساخت حساب کاربری، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

افزایش اعتبار گیفت کارت گوگل پلی

این امتیازها ممکن است از طریق تکمیل وظایف روزانه مثل، دعوت دوستان، مشاهده تبلیغات و… به شما داده شوند. با جمع کردن امتیازها، امکان شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل پلی برای شما فعال می‌شود. با استفاده از اپلیکیشن Cubie Reward، می‌توانید به صورت روزانه و هفتگی از امتیازهای بیشتری برخوردار شوید و به گیفت کارت‌های بزرگتر دسترسی پیدا کنید.

8. Feature Points

یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت گیفت کارت رایگان گوگل پلی است. برخی از وظایفی که می‌‌توانید در این سایت انجام دهید شامل نصب و استفاده از برنامه‌ها و بازی‌های مختلف، پر کردن نظرسنجی‌‌ها، مشاهده ویدیوها و مطالعه مقالات است. هر وظیفه امتیاز مشخصی دارد که با تکمیل آن به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. بعد می‌توانید امتیازهای خود را به گیفت کارت‌های رایگان گوگل پلی تبدیل کرده و از آنها در فروشگاه گوگل پلی خرید کنید. برای شروع کار با سایت Feature Points، ابتدا اپلیکیشن آن را بر روی دستگاه همراه خود نصب کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

بهترین روش دریافت گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

روش‌های دریافت گیفت کارت رایگان گوگل پلی، روشی کاربردی است اما در طولانی مدت و با انجام فعالیت‌های زیادی بدست می‌آیند به همین دلیل بهترین و سریع ترین روش دریافت، خرید گیفت کارت گوگل پلی است. شما می‌توانید گیفت کارت 5دلاری گوگل پلی و یا گیفت کارت 50 دلاری گوگل پلی رایگان را خریداری کنید. شما می‌توانید این محصول را با کمترین قیمت و در عین حال بهترین خدمات از سایت مگاکیف خریداری کنید.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کرده ایم تا شما را با گیفت کارت گوگل پلی و نحوه استفاده از آن جهت خرید اپلیکیشن‌ها و دیگر موارد مورد نظر از گوگل پلی آشنا کنیم. شما هم می‌توانید با خرید این گیفت کارت‌‌ها، یک گیفت کارت رایگان به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید. همانطور که گفتیم برای خرید گیفت کارت باید از سایت‌‌هایی مثل آمازون، والمارت و … اقدام کنید. چنانکه نگران شیوه پرداخت به سایت‌های خارجی و خرید از آن‌ها هستید با کارشناسان ما در این رابطه مشورت کنید.

سوالات متداول؟

1.چگونه گیفت کارت رایگان گوگل پلی بگیریم؟

شما با استفاده از اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های مختلف می‌توانید امتیاز کسب کرده و پس از افزایش امتیازها، گیفت کارت گوگل پلی را به صورت رایگان دریافت کنید.

2.بهترین روش برای دریافت گیفت کارت چیست؟

شما می‌توانید با خرید گیفت کارت بدون صرف زمان زیاد و با امینت بالا و کمترین هزینه به امکانات و خدمات پولی پلتفرم‌های مختلف دسترسی داشته باشید و پرداخت‌های خود را انجام دهید.

3.آیا بدست آوردن گیفت کارت رایگان توصیه می‌شود؟

بدست آوردن گیفت کارت رایگان با استفاده از برنامه‌ یا سایت‌های مختلف به مدت زمان زیادی نیاز دارد وبعضی از این برنامه‌ها محدودیت‌هایی برای دریافت امتیاز روزانه در نظر می‌گیرند. اگر می‌توانید مدت زمان زیادی را به انجام کارهای مختلف برای افزایش امتیاز خود صرف کنید، می‌توانید از این روش استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،