سوال بسیاری از کاربران ایرانی این است که چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنیم. پرفکت مانی یک نوع سیستم پرداخت بین المللی است که افراد در هر نقطه ای از دنیا می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند. شما با استفاده از خدمات پرفکت مانی به راحتی می‌توانید به فردی که در کشور دیگری است ارز بفرستید. افرادی که قصد خرید آنلاین و اینترنتی را دارند پرفکت مانی گزینه مناسبی است. 

امروزه خیلی از ایرانیان به صورت فریلنسری برای خارج از کشور کار می‌کنند، این افراد از طریق پرفکت مانی می‌توانند درآمد ارزی خود را دریافت کنند. ما در این بلاگ قصد داریم روش‌های شارژ حساب پرفکت مانی را به شما آموزش دهیم، پس تا انتهای این مطلب در مگاکیف با ما همراه باشید.

بهترین روش های شارژ حساب پرفکت مانی

برای هر کاربر ایرانی ساده ترین روش برای شارژ حساب پرفکت مانی، خرید پرفکت مانی از سایت‌های معتبر ایرانی چون سایت مگاکیف است. شما با داشتن یک کارت بانکی می‌توانید ریالی پرداخت کنید و حساب پرفکت خود را شارژ کنید. 

پرفکت مانی هم به صورت یورو و هم دلار در سامانه مگاکیف خرید  و فروش می‌شود.  قیمت پرفکت مانی بر مبنای قیمت ارز در ایران است. برای مثال: اگر قیمت هر یک دلار در ایران 50 هزار تومان باشد قیمت هر یک پرفکت هم 50 هزار تومان حساب می‌شود.

برای خرید پرفکت مانی در مگاکیف کافی است با مدرک شناسایی خود مثل کارت ملی یا .. احراز هویت انجام دهید. بعد از ثبت نام و احراز هویت امکان خرید و فروش پرفکت مانی را دارید. برای شارژ حساب پرفکت مانی باید شماره حساب پرفکت خود را به سایت مگاکیف دهید تا حساب شما را به مبلغی که مورد نیاز است شارژ کنیم.

برای پیدا کردن شماره حساب خود باید وارد حساب پرفکت مانی شوید. طبق عکس شما می‌توانید در صفحه پنل کاربری شماره حساب خود را مشاهده کنید و آن را به سایت ما بدهید تا برای شما واریزی انجام دهیم. 

شماره حساب پرفکت مانی

حساب دلاری با U و حساب یورو با E آغاز می‌شود. برای مثال اگر شما قصد دارید حساب خود را دلاری شارژ کنید باید شماره حساب دلاری خود را برای پلتفرم ما ارسال کنید، که در این عکس حساب دلاری«U34230250» است. به جز روش شارژ حساب پرفکت مانی توسط سایت ما، روش‌های بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد که بعضی از این روش‌ها برای ایرانی‌ها کاربردی نیست.

بنابراین در اینجا روش‌هایی را توضیح می‌دهیم که برای کاربران ایرانی قابل استفاده است. برای دسترسی شما برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی باید وارد حساب پرفکت مانی خود شوید. بعد از ورود به حساب خود، به قسمت دیپازیت (Deposit) بروید.

 

شارژ-حساب-پرفکت-مانی

بعد با این تصویر روبرو می‌شوید که در اینجا انواع روش‌های شارژ حساب پرفکت مانی و واریز پول به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها، تمام جزئیات استفاده  هر یک از این روش‌ها برای شارژ حساب پرفکت‌مانی قابل مشاهده است که در زیر به توضیح هریک از آنها می‌پرداریم.

شارژ اکانت پرفکت مانی

Bank wire: شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از سیستم بانکی است که این مورد در ایران امکان‌پذیر نیست.

Crash deposit: شارژ حساب پرفکت مانی با پول نقد است که نیاز به مراجعه حضوری در صرافی است. این مورد هم در ایران امکان‌پذیر نیست.

E-voucher: شارژ حساب با استفاده از کد ووچر است که این مورد برای ایرانی‌ها قابل استفاده است.

Certified partners: این گزینه استفاده از سایت‌های آنلاین برای شارژ حساب پرفکت مانی است که برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر است. کافی است در سایت مگاکیف سفارش خود را ثبت کنید.

Bitcoin: فقط  حساب بیت کوینی شما شارژ می‌شود.

Credit Exchenge: شارژ حساب شما با وام گرفتن از دیگران و مشخص کردن سود انجام می‌شود که در این مرحله شما احتیاج به احراز هویت دارید.

شارژ حساب با ووچر پرفکت مانی

یکی از پاسخ‌های سوال چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنیم، استفاده از ووچر پرفکت مانی است که این روش طرفداران زیادی دارد. ووچر پرفکت مانی در اصل مثل کارت شارژ است که برای واریز و برداشت از حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ووچر در واقع کارت هدیه ای است که شما می‌توانید با آن خرید انجام دهید و حتی نیاز به ساخت حساب ندارید. با استفاده از کد ووچر شما می‌توانید شارژ حساب پرفکت خود را به صورت مستقیم انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی دارای کد فعالسازی 16 رقمی  و یک شناسه ده رقمی منحصر به فرد  است که تاریخ ساخت و تاریخ انقضا بر روی آنها نوشته شده است. در زیر نمونه ای از کارت ووچر را مشاهده می‌کنید.

کد ووچر پرفکت مانی

البته در جریان باشید کد ووچر‌ها اصلا فیزیکی نیستند و شما به صورت اینترنتی و دیجیتالی آن را دریافت می‌کنید. اگر شما قصد دارید حساب خود را به اندازه بیست دلار شارژ کنید، باید وارد سایت مگاکیف شوید و یک کد ووچر 20 دلاری بخرید. بعد در قسمت Deposit در حساب پرفکت خود بر روی گزینه  شارژ با ووچر (e-Voucher) کلیک کنید و اطلاعات ووچر را وارد کنید تا حساب شما به همان اندازه شارژ شود.

با خرید کد ووچر از سایت مگاکیف یک کد فعالسازی (Activation code) و یک شماره ووچر (e-Voucher) در پروفایل کاربری شما ارسال می‌شود. با وارد کردن این دو کد در حساب پرفکت مانی خود، شارژ خود را انجام می‌دهید. در قدم اول وارد حساب کاربری خود شوید و گزینه  (e-Voucher) را انتخاب کنید.

مراحل کد ووچر پرفکت

در قدم دوم بر روی گزینه  (Activate an e-Voucher) کلیک کنید و اطلاعات ووچر خود را وارد کنید تا حساب شما شارژ شود.

خرید کد ووچرپرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین

رایج ترین پولی که برای شارژ حساب پرفکت مانی استفاده می‌شود دلار است . اما علاوه بر دلار به 3 روش دیگر هم می‌توانید حساب خود را شارژ کنید. شما با استفاده از طلا، بیت کوین و یورو امکان شارژ دارید. 

مراحل کد ووچر پرفکت

با استفاده از بیت کوین می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید یا این که برداشت انجام دهید و حتی تراکنش‌های بیت کوینی حساب پرفکت خود را مشاهده کنید. بعد از این بیت کوین را برای شارژ حساب پرفکت مانی خود انتخاب کردید با این صفحه روبرو می‌شوید.

 

خرید کد ووچرپرفکت مانی

بعد بر روی گزینه (Create new deposit) کلیک کنید. اگر شما برای اولین بار است که می‌خواهید با استفاده از بیت کوین حساب خود را شارژ کنید، باید یک حساب بیت کوین برای خود بسازید تا یک آدرس بیت کوین برای شما ساخته شود.

شارژ پرفکت مانی

 شارژ حساب پرفکت با بیت کوین و ارسال آن به کیف پول خود یکی از امکاناتی است که به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته است. همینطور که در تصویر مشخص است، تعداد کیف پول‌های بیت کوینی که برای شما ساخته شده است به شما نشان داده شده است. شما حداکثر می توانید ۳ عدد کیف پول بیت کوین با استفاده از حساب پرفکت مانی بسازید.

خرید شارژ پرفکت مانی

با انتخاب گزینه «Create a new BTC wallet» که در تصویر مشاهده می‌کنید، صفحه زیر نمایش داده می‌شود. 

ساخت کیف پول برای پرفکت مانی

این پیغام را به شما نشان می‌دهد که آدرس بیت کوینی شما با موفقیت ساخته شد.

پرفکت مانی

حالا باید به قسمت صفحه اول برای شارژ حساب پرفکت مانی گزینه بیت کوین را انتخاب کرده بودیم برویم. 

شارژ پرفکت

بعد  گزینه «Preview» را انتخاب کنیم و در صفحه زیر، تمام جزئیات تراکنش خود را با دقت بررسی کنید و تایید را بزنید.

انتقال به حساب پرفکت مانی

شما می‌توانید بر اساس روش‌هایی که ذکر کردیم به جواب سوال چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنیم برسید و حساب پرفکت مانی خود را با یکی از این روش‌ها شارژ کنید. در زمان انتخاب روش‌ها حتما به سرعت شارژ حساب، کارمزد و … دقت کنید. با استفاده از سایت مگاکیف حساب خود را بدون هیچ کارمزدی و به صورت آنی شارژ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،