بهترین زمان افتتاح حساب پی پال

شما به یک حساب معتبر بین‌المللی نیاز دارید! اگر قصد دارید از سایت‌های خارجی خرید کنید، پول را به حساب شخصی افراد در آن سوی مرزها ارسال کنید، فریلنسر هستید و باید برای تسویه حساب و دریافت دستمزد یک حساب معتبر ارائه دهید. برای افتتاح یک حساب بین‌المللی معتبر، پی پال بهترین گزینه است؛

زیرا پی پال دارای دو فاکتور مهم اعتبار و امنیت است. شاید برای شما سوال شده باشد که چگونه با قاطعیت کامل به شما افتتاح حساب پی پال را معرفی می‌کنیم؟ باید گفت بر اساس استناد به آمار کاربران پی پال به این نتیجه رسیده‌ایم که برای شما بهترین زمان افتتاح پی پال برای شما همین امروز است. در ادامه آمار مربوط به پی پال را به‌صورت کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بهترین زمان افتتاح حساب پی پال

پی پال بهترین گزینه‌ی در دسترس برای شماست، اگر به دنبال حسابی هستید که تمام ویژگی‌ها و استاندارهای جهانی را یک جا داشته باشد، کمپانی پی پال، شرکتی آمریکایی است که به صورت بین‌المللی در دسترس مردم قرار دارد. در ادامه قصد داریم تا به بررسی آمار و ارقام جالب درباره‌ی پی پال بپردازیم تا به این نکته پی ببریم که اکنون بهترین زمان افتتاح پی پال است. پی پال درگاهی اَمن را در اختیارتان قرار می‌دهد تا دریافت و ارسال ارز را به راحتی با آن انجام دهید.

آمار و ارقام پی پال

کمپانی پی پال در سال ۲۰۰۱ فعالیت رسمی خود را با ادغام دو شرکت کانفینیتی و x.com آغاز کرد. این شرکت به‌عنوان یک پلتفرم اَمن برای انتقال پول از دولت آمریکا مجوز دریافت کرد و خیلی زود سایت‌های اینترنتی لوگوی آن‌را به عنوان یکی از روش‌های پرداختی به صفحه پرداخت خود اضافه کردند. از آن زمان تا به امروز تعداد کاربران و درآمد پی پال سر به فلک کشیده است.

تعداد کاربران پی پال

پی پال سیستمی بانکی است که شما فقط با داشتن یک ایمیل می‌توانید خدمات انتقال پول در آن‌را به آسانی و تنها با چند کلیک انجام دهید. بله درست خواندید؛ کاربران می‌توانند فقط با داشتن آدرس ایمیل شخصی که حساب پی‌پال دارد بدون محدودیت پول انتقال دهند. در واقع، آدرس ایمیل فرد مشابه شماره حساب یا شماره کارت بانکی است.

افتتاح حساب پی پال

آمار به دست آمده نشان می‌دهد که چیزی حدود ۴۴۰ میلیون کاربر حقیقی و حقوقی از حساب پی‌پال استفاده می‌کنند. در این میان به گفته‌ی برخی از منابع که تعداد کاربران پی پال بالای ۵۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان است. کاربران در تمام مناطق جهان پراکنده‌اند و از پی پال برای پرداخت ارزی، تبدیل ارز و نقد درآمد ارزی استفاده می‌کنند. در اصل تعداد بالای کاربران پی پال نشان می‌دهد که اعتبار این حساب خیلی بالا است و بهترین زمان افتتاح پی پال همین امروز است؛ اگر انتقال ارزی دارید بدون معطلی در مگاکیف حساب پی پال بسازید.

تعداد حساب‌های تجاری در پی پال

اغلب کاربران فعال در پی پال، از حساب حقیقی یا همان شخصی پی پال استفاده می‌کنند. بهترین گزینه برای خرید آنلاین از سایت‌ها و دریافت پول از خارج از کشور، حساب شخصی یا پرسونال است. دقت کنید جریان حساب‌های تجاری یا بیزنسی فرق می‌کند.

در واقع حساب‌های تجاری اغلب برای تجار و صاحبان کسب و کار مناسب‌تر است، چون امکانات ویژه‌ای را در اختیار آنان قرار می‌دهد. برای مثال، اگر حساب تجاری یا همان حقوقی داشته باشید، می‌توانید یک درگاه پرداخت پی پال داشته باشید تا مشتریان از طریق آن هزینه خرید خود را پرداخت کنند.

تعداد حساب‌های فعال تجاری در پی پال کم نیستند و می‌توان گفت تعداد آن‌ها چیزی حدود ۴۰ میلیون بوده که در سراسر جهان وجود دارند و از خدمات بی‌نظیر پی‌پال بهره‌مند هستند. تعداد بالای حساب‌های تجاری نشان از اعتماد کسب و کارهای بزرگ به پی پال دارد. بنابراین اگر دارای بیزنس با مشتریان خارجی هستید، می‌توانید از مزایای افتتاح این نوع حساب پی‌پال هم استفاده کنید.

حجم تراکنش‌های پی پال

از آنجایی که پی پال غول پرداخت در دنیا است، گردش مالی بالای آن یک موضوع کاملاً بدیهی است. حال به نظر شما منطقی است که حجم تراکنش‌های انجام‌شده در شبکه پیپال در پاییز ۲۰۲۳ به بالای ۶.۲ بیلیون دلار رسید که در مقایسه با سال قبل حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است. اگرچه این حجم از تراکنش در مقایسه با ویزا کارت و مستر کارت رقم کوچکتری به نظر می‌رسد، اما همین مقدار نیز نشان از اعتبار بالای پی پال در سراسر جهان دارد. این آمار گویای این است که بهترین زمان افتتاح پی پال امروز است.

حجم تراکنش‌های پی پال

به طور کلی، یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا کاربران به سیستم پی پال اعتماد کنند، تراکنش‌های بالای این سیستم است. اگر شما نیز تا به امروز به دنبال یک حساب بین المللی معتبر و امن بود‌ه‌اید، ما افتتاح حساب پی‌ پال در مگاکیف را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مقبولیت پی پال در آمریکا

یکی از کشورهای سخت‌گیر در حوزه‌ی درگاه‌های پرداخت و شرکت‌های مالی، آمریکا است. در اصل بیشتر شرکت‌هایی که به نوعی به حوزه پرداخت مربوط می‌شوند در آمریکا با چالش روبه‌رو هستند. حساب پی‌پال بدون مشکل در آمریکا مجوزهای لازم را دریافت کرده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. آمار نشان می‌دهد که حدود ۲۵ درصد از تراکنش‌های فروشگاه‌های آمریکا با استفاده از درگاه پی پال انجام می‌شود. علاوه بر این، بیش از ۵۰۰ سایت امریکایی از درگاه پی پال در صفحه پرداخت پشتیبانی می‌کنند. البته، این رقم در کشورهای دیگر خیلی بیشتر است. برای مثال بیش از ۱۱۰ هزار سایت در انگلستان، ۸۰ هزار سایت در آلمان و ۶۰ هزار سایت در فرانسه از درگاه پی‌پال پشتیبانی می‌کنند.

این ارقام نشان می‌دهد که سایت‌ها و کسب و کارهای آمریکایی خرید با پی پال را به عنوان یک روش پرداختی پذیرفته‌اند. بنابراین اگر برای نقد درآمد ارزی خود به دنبال یک حساب بین‌المللی هستید، پیشنهاد می‌کنیم که با کمک مگاکیف حساب شخصی خود را داشته باشید. البته جالب است بدانید حدود ۶۰ درصد کاربران هنگام خرید از سایت‌های اینترنتی اگر درگاه پی‌پال را در صفحه خرید مشاهده نکنند، از خرید خود منصرف می‌شوند.

بهترین زمان ساخت اکانت پی پال

سرمایه‌گذاری‌های پی پال

سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در پروژه‌های دیگر، یکی از نکات مثبت در مورد پی پال است. این موضوع می‌تواند بیانگر رشد و پیشرفت مالی این شرکت باشد. برای مثال، سرویس مسافربری آنلاین Uber از سال ۲۰۱۳ به عنوان کمپانی شریک با پی پال همکاری داشته است. سرانجام در سال ۲۰۱۴ شرکت پی پال حدود ۵۰۰ میلیون دلار در Uber سرمایه‌گذاری کرد.

فعالیت جهانی پی پال در اکثر کشورهای دنیا

پی پال فقط محدود به آمریکا و کشورهای اروپایی نمی‌شود. بسیاری از کشورهای دنیا حساب پی پال را به عنوان یکی از روش‌های پرداخت بین المللی پذیرفته‌اند. متاسفانه، برخی از کشورها نظیر ایران و افغانستان همچنان برای استفاده از پی پال دچار چالش هستند. البته، نگران نباشید چون سرویس‌های پی‌ پال مگاکیف این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون محدودیت از این شبکه مالی معتبر و اَمن استفاده کنید.

سخن پایانی

همان‌طور که در این مطلب به آن اشاره کردیم، پی پال شبکه‌ای مالی است که از همه لحاظ آمار میلیونی دارد و در تمام کشورهای دنیا مورد قبول واقع شده است. امنیت و اعتبار این شبکه باعث شده تا به این نتیجه‌گیری برسیم که بهترین زمان افتتاح پی پال همین امروز است و شما می‌توانید از امکانات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید. متاسفانه اگر خودتان نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام کنید، بعد از مدتی حساب شما از طرف پی پال محدود می‌شود. خوشبختانه با کمک سایت مگاکیف می‌توانید انواع سرویس‌های افتتاح حساب پی پال، شارژ حساب پی پال، خرید با پی پال و نقد درآمد پی پال را به راحتی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،