هوش مصنوعی، توانسته تا دنیای ما را به سرعت تغییر دهد، از ربات‌هایی که وظایف طاقت‌فرسا را انجام می‌دهند تا دستیارهای صوتی که به ما در انجام کارهای روزمره کمک می‌کنند، هوش مصنوعی در حال حاضر در همه جا حضور دارد. اما این فقط آغاز کار است. در آینده، هوش مصنوعی نقش بسیار مهم‌تری در زندگی ما پیدا می‌کند و به ما در حل بزرگ‌ترین چالش‌های جهان مانند تغییرات آب و هوایی، فقر و بیماری کمک کند. همچنین می‌تواند به ما در ارتقای سطح زندگی خود و ایجاد دنیایی عادلانه‌تر و پایدارتر کمک کند.

یکی از این چت بات‌ها که توانسته به یکی از بهترین‌ مدل‌های شناخته شده در این زمینه تبدیل شود، «ChatGPT» است که از سری توانایی‌های آن می‌توان به تولید متن، ترجمه زبان، انجام وظایفی مانند نوشتن ایمیل، رزومه و … اشاره کرد. اکانت رایگان این چت بات دچار محدودیت‌هایی است که برای رفع آن‌ها بهتر است برای خرید اکانت ChatGPT اقدام کنید. حال اگر به دنبال بهترین مرجع خرید اکانت ChatGPT4 ارزان قیمت هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ChatGPT چیست؟

ChatGPT یک چت بات هوش مصنوعی ساخته‌شده توسط شرکت Open AI است که در سال ۲۰۲۲ به‌طور عمومی عرضه شد. می‌توان هدف ساخت و طراحی این ربات هوشمند را پاسخ دادن به تمامی سوالات انسان حتی سوال های سخت، پیچیده و تخصصی عنوان کرد. این چت بات که توانسته به یکی از بهترین‌ مدل‌های شناخته شده در این زمینه تبدیل شود.

به‌طور کلی ChatGPT همواره در تلاش است تا با استفاده کردن از داده‌های قبلی و نمونه‌هایی که با انسان در آن شبیه‌سازی چت می‌کنند، برای برقراری ارتباط بهتر با انسان، یک رفتار انسان‌نمایی ایجاد کند. از سری توانایی‌های دیگر این چت بات می‌توان به تولید متن، ترجمه زبان، انجام وظایفی مانند نوشتن ایمیل، رزومه و … اشاره کرد.

خرید اکانت ChatGPT

در اولین عرضه عمومی، شرکت Open AI نسخه GPT3.5 را عرضه کرد؛ با گذر زمان برای به‌وجود آوردن غوغایی در دنیای هوش مصنوعی ChatGPT4 را منتشر کرد. شما برای دریافت پاسخ‌هایی هوشمندتر، دقیق‌تر و پردازش با سرعت بالاتر می‌توانید برای خرید خرید اکانت ChatGPT Plus اقدام کنید. جالب است بدانید این کمپانی برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که برای ارتقای خود از هوش مصنوعی کمک می‌گیرند، اکانت ChatGPT Team را اضافه کرده است.

مرجع خرید اکانت ChatGPT 4 ارزان قیمت

در نظر داشته باشید با خرید اکانت ChatGPT4 می‌توانید امکانات بیشتری را در دسترس داشته باشید؛ البته برای ادامه دسترسی به این امکانات فوق‌العاده باید هر یک ماه یک‌بار آن‌را شارژ کنید. در این میان اگر اشتراک 3.5ChatGPT را تهیه کنید، دیگر لازم به شارژ کردن ماهیانه اکانت نخواهید داشت.

مزایای خرید اکانت ChatGPT

ChatGPT، ربات هوش مصنوعی مبتنی بر زبان طبیعی، دنیای تعامل انسان و ماشین را دگرگون کرده و از توانایی‌های بسیاری مانند تولید متن، ترجمه زبان، پاسخ به سوالات و انجام وظایف مختلف بهره‌مند است. حال شاید از خود بپرسید چرا باید برای خرید اکانت ChatGPT اقدام کنیم؟ خرید اکانت ChatGPT، دریچه‌ای نو به سوی دنیای هوش مصنوعی است. با خرید این اکانت، می‌توانید از قدرت این ربات شگفت‌انگیز برای انجام وظایف مختلف و ارتقای سطح کارایی خود استفاده کنید. برای دریافت پاسخ سوال خود با ما همراه باشید.

  • دسترسی به امکانات کامل

متاسفانه نسخه‌ی رایگان ChatGPT برخلاف تمام مزایایی که دارد، اما با محدودیت‌هایی نیز روبه‌رو است. شما با خرید اکانت، به تمام امکانات ChatGPT از جمله مدل‌های جدیدتر و قدرتمندتر مانند ChatGPT4 دسترسی خواهید داشت. این مدل‌ها، به واسطه حجم عظیم داده‌هایی که آموزش دیده‌اند، قادر به تولید محتوای متنی خلاقانه‌تر، دقیق‌تر و روان‌تر هستند.

  • استفاده بدون محدودیت

نسخه رایگان ChatGPT دارای محدودیت‌های روزانه و ماهانه است. به عنوان مثال، در نسخه رایگان، تعداد کلماتی که می‌توانید در روز تولید کنید، محدود است. با خرید اکانت، می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از ChatGPT استفاده کنید و از قدرت آن برای انجام وظایف مختلف بهره ببرید.

  • پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در استفاده از ChatGPT، می‌توانید از پشتیبانی فنی Open AI کمک بگیرید. این پشتیبانی، به شما کمک می‌کند تا از تمام امکانات ChatGPT به طور کامل استفاده کنید و به حداکثر بهره‌وری برسید.

قیمت اکانت ChatGPT

 

  • ارتقای سطح کارایی

ChatGPT می‌تواند به شما در ارتقای سطح کارایی‌تان کمک کند. به عنوان مثال، می‌توانید از ChatGPT برای انجام وظایف زیر استفاده کنید:

تولید محتوای متنی: نویسندگان، مترجمان، بازاریابان و … می‌توانند از ChatGPT برای تولید محتوای متنی با کیفیت و سرعت بالا استفاده کنند.

انجام وظایف: دانشجویان، کارمندان و … می‌توانند از ChatGPT برای انجام وظایف مختلفی مانند نوشتن ایمیل، رزومه و … استفاده کنند.

یادگیری: ChatGPT می‌تواند به عنوان یک ابزار آموزشی برای یادگیری زبان‌های جدید، تاریخ، علوم و … استفاده شود.

  • خلاقیت و ایده‌پردازی

ChatGPT می‌تواند به شما در ایده‌پردازی و خلاقیت کمک کند. به عنوان مثال، می‌توانید از ChatGPT برای موارد زیر استفاده کنید:

نوشتن داستان و شعرChatGPT: می‌تواند به شما در نوشتن داستان‌ها و شعرهای خلاقانه و جذاب کمک کند.

ایده‌پردازی برای کسب و کارChatGPT: می‌تواند به شما در ایده‌پردازی برای کسب و کارتان و یافتن راه حل‌های خلاقانه برای چالش‌هایتان کمک کند.

بهبود مهارت‌های ارتباطی: ChatGPT می‌تواند به شما در بهبود مهارت‌های ارتباطی‌تان و برقراری ارتباط موثرتر با دیگران کمک کند.

اکانت ChatGPT ارزان قیمت

  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه

شما با استفاده از ChatGPT می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از ChatGPT برای انجام کارهای زیر استفاده کنید:

انجام وظایف وقت گیرChatGPT: می‌تواند وظایف وقت‌گیر شما را انجام دهد و زمان شما را برای انجام کارهای مهم‌تر آزاد کند.

کاهش هزینه‌های تولید محتواChatGPT: می‌تواند به شما در تولید محتوای با کیفیت با هزینه کمتر کمک کند.

بهبود راندمان کاری: ChatGPT می‌تواند به شما در بهبود راندمان کاری‌تان و انجام وظایف‌تان در زمان کمتر کمک کند.

روش خرید اکانت ChatGPT برای ایرانیان

برای استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT باید در سرویس Open AI ثبت‌نام و یک حساب ایجاد کنید. موضوعی که باید به آن بسیار توجه کنید این است که متاسفانه نمی‌توان با شماره‌های اپراتورهای ایرانی 98+ در این سیستم ثبت‌نام کنید؛ اما برای دور زدن این مانع می‌توان از شماره خارجی و یا شماره مجازی استفاده کرد.

برای خرید اکانت پس از اینکه وارد سایت Open AI شدید، روی گزینه sing up کلیک و ایمیل معتبر وارد کنید. در مرحله بعدی با انتخاب گزینه «من ربات نیستم» باید ثابت کنید که ربات نیستید. با اتمام این مراحل برای تایید ایمیل باید روی گزینه Open Gmail کلیک کنید.

در این گام پس از تایید شدن ایمیل باید شماره‌ مجازی وارد کنید تا گزینه send code برای شما فعال شود. از این قسمت به بعد باید نوع و تعداد اکانت‌های خود را مشخص کنید تا به صفحه پرداخت هزینه هدایت شوید. با کامل کردن ثبت‌نام در همین صفحه نام کاربری و پسورد شما نمایش داده می‌شوند.

هزینه ساخت اکانت

هنگام خرید اکانت ChatGPT باید در نظر داشته باشید هزینه ساخت اکانت ChatGPT به نوع اکانت و همچنین محلی که از آن خریداری می‌کنید، بستگی دارد. در ادامه هزینه‌ها را به‌طور کامل برای شما شرح داده‌ایم.

اکانت ChatGPT ارزان

  • انواع اکانت ChatGPT

اکانت رایگان: این نوع اکانت به شما امکان می‌دهد تا ChatGPT را به صورت محدود امتحان کنید. با این اکانت، شما می‌توانید ۱۰۰۰ توکن در هر ماه استفاده کنید. هر توکن تقریباً برابر با یک کلمه است.

اکانت ChatGPT Plus: این نوع اکانت ۲۰ دلار در ماه هزینه دارد و به شما امکان می‌دهد تا ۳۰۰۰ توکن در روز استفاده کنید. همچنین، این اکانت به شما امکان می‌دهد تا به ChatGPT Plus API دسترسی داشته باشید. با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت امکان خرید این نوع اکانت را دارید.

اکانت ChatGPT Enterprise: این نوع اکانت برای کسب و کارها طراحی شده است و قیمت آن بر اساس نیازهای شما تعیین می‌شود.

  • محل خرید اکانت ChatGPT

شما می‌توانید اکانت ChatGPT را از وب سایت Open AI به صورت مستقیم خریداری کنید یا به سراغ وبسایت‌های وابسته بروید.

نکات مهمی که باید به آن توجه کنید

دقت کنید که قبل از ورود به سایت Open AI لازم است تا حتما IP خود را تغییر دهید؛ برای اینکار نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارند که بهتر است به IP آمریکا متصل شوید. البته بهتر است برای جلوگیری از بروز برخی از مشکلات حتما از یک IP ثابت استفاده کند و مدام آن‌را تغییر ندهید. پس از اینکه قوانین و شرایط استفاده از اکانت ChatGPT را مطالعه کردید، با حالت ناشناس مرورگر وارد سایت Open AI شوید.

خرید اکانت ChatGPT4

کلام پایانی

هوش مصنوعی ChatGPT، دنیای تعامل انسان و ماشین را دگرگون کرده است. این ربات شگفت‌انگیز با توانایی‌های خارق‌العاده‌ای مانند تولید متن، ترجمه زبان، پاسخ به سوالات و انجام وظایف مختلف، می‌تواند به شما در ارتقای سطح کارایی، خلاقیت و صرفه‌جویی در زمان و هزینه کمک کند. با خرید اکانت ChatGPT، به امکانات کامل این ربات، از جمله مدل‌های جدیدتر و قدرتمندتر مانند ChatGPT4، دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بدون محدودیت از قدرت آن برای انجام وظایف مختلف استفاده کنید. از سری توانایی‌های آن می‌توان به تولید متن، ترجمه زبان، انجام وظایفی مانند نوشتن ایمیل، رزومه و … اشاره کرد. همین امروز به دنیای شگفت‌انگیز ChatGPT قدم بگذارید و دریچه‌ای نو به سوی دنیای آینده را به روی خود بگشایید.

سوالات متداول

ChatGPT چیست؟

ChatGPT یک چت بات هوش مصنوعی است که توسط Open AI توسعه یافته است. این چت بات می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد، متن‌های خلاقانه تولید کند، زبان‌ها را ترجمه کند و وظایف مختلفی را انجام دهد.

چه تفاوتی بین ChatGPT رایگان و ChatGPT پولی وجود دارد؟

نسخه رایگان ChatGPT دارای محدودیت‌هایی است. به عنوان مثال، شما فقط می‌توانید در روز ۱۰۰۰ توکن (تقریباً برابر با ۱۰۰۰ کلمه) استفاده کنید. همچنین، به برخی از مدل‌های جدیدتر و قدرتمندتر مانند ChatGPT-4  دسترسی نخواهید داشت. نسخه پولی ChatGPT این محدودیت‌ها را ندارد. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از ChatGPT استفاده کنید و به تمام امکانات آن، از جمله مدل‌های جدیدتر و قدرتمندتر، دسترسی خواهید داشت.

چگونه می‌توانم اکانت ChatGPT را خریداری کنم؟

شما می‌توانید اکانت ChatGPT را از وب سایت Open AI به صورت مستقیم خریداری کنید یا به سراغ وبسایت‌های وابسته بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،