ووچر پرفکت مانی در بین کاربران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است البته هنوز خیلی از افراد نمی‌دانند که چگونه میتوان از ووچر پرفکت مانی استفاده کرد. ما قصد داریم آموزش و نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی را توضیح دهیم تا شما با مراحل استفاده آن آشنا شوید. در اصل ووچر پرفکت مانی کارت شارژی است که به مقدار اعتباری که در آن وجود دارد قابل استفاده است. دقت کنید فقط افرادی که حساب پرفکت مانی دارند می‌توانند ووچر پرفکت مانی بسازند. با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی، دریافت کد، چگونگی استفاده از ووچر پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت با استفاده از کد ووچر را به شما آموزش دهیم.

 چگونگی استفاده از ووچر پرفکت مانی

این شرکت در سال 2007 در کشور پاناما فعالیت خود را شروع کرد. از سال شروع تا به امروز در حال سرویس دهی به کاربران بسیاری در سراسر دنیا است. شما می‌توانید برای نقد درآمد ارزی خود، خرید کالاهای اینترنتی و پرداخت ارزی از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید. درگاه پرفکت یکی از معروفترین کیف پول‌های پرداخت ارزی است که خیلی از سایت‌ها و فروشگاه‌ها برای استفاده راحت کاربران این درگاه را فعال می‌کنند.

از مزایای پرفکت مانی سرعت عالی، کارمزد کم و سرعت خوب اشاره کنیم. انواع حساب پرفکت مانی به معمولی، شخصی و تجاری اشاره کنیم که هریک از آن‌ها کارکردهای مختلفی دارد. از جمله یکی از خدمات پرفکت مانی می‌توان به ووچر پرفکت مانی اشاره کرد که در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. با خرید ووچر پرفکت مانی، تراکنش‌ها با سرعت بسیار خوبی انجام می‌شود.

ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی شبیه به کارت شارژ است که مزایا و کاربردهای مختلفی دارد که در خیلی از کشور‌ها استفاده می‌شود. شما با استفاده از اطلاعات کد موجود ووچر، امکان خرید آنلاین و شارژ حساب پرفکت مانی را دارید. جالب است بدانید با خرید ووچر پرفکت مانی از سایت مگاکیف، دیگر لازم نیست برای پرداخت‌های اینترنتی حساب پرفکت مانی داشته باشید. اطلاعات کد ووچر پرفکت مانی شامل مواردی چون کد فعالسازی 16 رقمی، شماره 10 رقمی، مقدار معین اعتبار و تاریخ ایجاد ووچر می‌شود. 

ووچر-پرفکت-مانی

یکی از مشخصه بارز ووچر پرفکت مانی در مقابل سیستم سنتی این است که در مدت زمان خیلی کوتاه، امکان نقد کردن و فعالسازی را برای کاربران فراهم می‌کند. برای هر ایرانی استفاده از کد ووچر پرفکت مانی امکان پذیر است زیرا ما تحریم نیستیم  و برای هر پرداخت بین المللی می‌توانیم بدون محدودیت از این کد استفاده کنیم.

نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی

همانگونه که اشاره کردیم ووچر پرفکت مانی کارت شارژی است که دارای اعتبار است. اما دارندگان حساب پرفکت مانی می‌توانند آن را بسازند و  بعد از ساخت آن را به دیگران بفروشند یا در وب سایت‌هایی که این نوع پرداخت را قبول دارند، استفاده کند. در به مراحل ساخت ووچر پرفکت مانی را به شما آموزش می‌دهیم.

ساخت ووچر پرفکت مانی

این روش مخصوص افرادی است که دارنده حساب پرفکت مانی هستند و مبلغی هم در این حساب دارند و قصد دارند موجودی حساب پرفکت خود را به ووچر پرفکت مانی تبدیل کنند. برای این کار اول lOGIN کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. در قسمت منوی سایت گزینه روی گزینه  Withdraw کلیک کنید.

آموزش-و-نحوه-استفاده-از-ووچر-پرفکت-مانی

در این صفحه e-Voucher را انتخاب کنید که بخش برداشت از حساب کاربری شما است.

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی

 

در این قسمت در آخر صفحه مثل تصویر زیر گزینه Purchase a new e-Voucher  که همان خرید ووچر جدید است کلیک کنید.

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی

 

 در این مرحله گزینه Account to charge from در اصل به معنی حساب پرفکتی است که که قصد دارید از مبلغ آن کسر شود که در اینجا حساب پرفکت را به شما نشان می‌دهد. اگر شما چندین حساب پرفکت داشته باشد می‌توانید یکی از آن حساب‌ها را که مورد نظر شما است انتخاب کنید. در گزینه Amount of e-Voucher مبلغ دلاری که قصد دارید به صورت ووچر دریافت کنید را وارد کنید. مثلا مبلغ 100 دلار، بعد گزینه Preview Purchase را بزنید.

 

خرید ووچر پرفکت

در مرحله بعد جزئیات خرید را به شما نشان می‌دهد. حتما جزییات را ببینید و اطمینان حاصل کنید. بعد گزینه Purchase e-Vouvher کلیک کنید تا ووچر پرفکت ساخته شود. 

آموزش ووچر پرفکت مانی

حتما به این نکته توجه کنید که اگر حساب شما وریفای شده باشد 0.5 باید درصد هزینه کارمزد پرداخت کنید.شما تایید می‌کنید و مبلغ از حساب شما کسر می‌شود.

در پایان شارژ کد پرفکت مانی شما ساخته می‌شود و به صورت کد به شما نمایش داده می‌شود.

آموزش استفاده از ووچر پرفکت مانی

یکی از آسان ترین راه برای افزایش موجودی پرفکت مانی استفاده از ووچر است که در زیر مراحل آموزش استفاده از ووچر پرفکت مانی و نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی را توضیح می‌دهیم. جهت افزایش موجودی اول برای وارد حساب خود در سایت پرفکت مانی شوید. قبل از ورود به این سایت حتما باید افتتاح حساب انجام داده باشید. بعد از ورود به کاربری گزینه Deposit را در منوی سایت انتخاب کنید.

نحوه-استفاده-از-ووچر-پرفکت-مانی

در مرحله بعد روش‌های مختلفی برای افزایش موجودی به شما نمایش داده می‌‎شود. گزینه e-Voucher را برای فعال کردن ووچر انتخاب کنید. 

آموزش ووچر

در مرحله بعد 3 قسمت را باید پر کنید. در قسمت اول e-Voucher و در قسمت دوم Activation code و در قسمت سوم عبارت امنیتی تصویر را وارد می‌کنید. بعد روی گزینه Active an e-Voucher کلیک می‌کنید تا حساب پرفکت شما شارژ شود.

 

مراحل استفاده از ووچر

به همین راحتی مقدار انتخابی ووچر شما در حساب شما اعمال می‌شود و حساب شما شارژ می‌شود.

 شارژ حساب دیگر کاربری‌ها

شارژ کردن دیگر حساب‌ها در سایت های دیگر یکی از موارد استفاده ووچر پرفکت مانی است. خیلی از سایت‌ها برای شارژ حساب کاربران خود گزینه استفاده از ووچر پرفکت مانی را فعال کرده اند. برای شارژ دیگر حساب‌ها از طریق ووچر پرفکت مانی، به پنل کاربری خود در سایت مگاکیف وارد شوید و بعد از قسمت لیست خدمات، روی گزینه ارزهای الکترونیک کلیک کنید و خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید. در پایان اطلاعات ووچر خریداری شده در حساب وارد می‌کنید و حساب را شارژ می‌کنیم.

خرید از فروشگاه ها

وب سایت‌ها و فروشگاه‌هایی که از درگاه پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند، در اصل به عنوان واسطه‌ای برای خرید شما عمل می‌کند تا کالا و خدمات مد نظر شما را فراهم کند. به علت حملاتی چون فیشینگ و هک و کلاهبرداری حتما از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید تا دچار مشکل نشوید.

کلام پایانی

پرفکت مانی یکی از روش‌های واریز و برداشت مهم در بازارهای مالی به‌خصوص برای کاربران ایرانی است. ما در این مقاله شما را با انواع روش‌های فروش ووچر آشنا کرده‌ایم . اگر می خواهید حساب پرفکت مانی داشته باشید می توانید از پلتفرم  مگاکیف کمک بگیرید همچنین برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی سایت مگاکیف این خدمات را برای شما ارائه می کند. شما می توانید در مورد استفاده از این ووچر پرفکت مانی نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول؟

1.آیا ووچر پرفکت مانی انقضا دارد؟

خیر، شما هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این ووچر ها را ندارید.

2.کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست؟

شما می‌توانید از این ووچر برای خرید از سایت های خارجی، انتقال وجه و حنی شارژ کردن حساب خود نیز استفاده کنید.

3.چه سایت هایی ووچر پرفکت مانی را قبول می کنند؟

هر سایتی که در قسمت پرداخت هزینه لوگو پرفکت مانی را داشته باشد، می‌توان از ووچر پرفکت مانی برای پرداخت استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،