سیستم پرفکت مانی به‌دلیل داشتن قابلیت‌هایی مانند وجود کیف پول‌های بدون نام و نشان، انتقال پول به‌صورت ناشناس، قابلیت ایجاد حساب‌های متعدد و … می‌تواند برای افرادی که قصد کلاهبرداری دارند، بسیار جذاب باشد. از سویی دیگر به‌دلیل نبود محدودیت برای ایجاد حساب کاربری نیز باعث شده تا افراد مختلف بتوانند حساب‌های کاربری را به‌نام خود یا حتی نام دیگران ایجاد کرده و از آن‌ها برای کلاهبرداری استفاده کنند.

در نتیجه استفاده از سیستم پرفکت مانی به تنهایی عامل کلاهبرداری نیست. حال اگر به دنبال راه‌هایی برای جلوگیری از کلاهبرداری با پرفکت مانی هستید و به‌دنبال روش‌های مقابله با آن می‌گردید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کلاهبرداران چطور از پرفکت مانی استفاده می‌کنند؟

اغلب کلاهبرداران از سیستم پرفکت مانی به‌عنوان یکی از ابزارهای پرداخت برای جعل صفحات وب، ارسال ایمیل‌های فریبنده، ساخت کلاهبرداری‌های تلفنی و … استفاده می‌کنند. برای مثال، فرد کلاهبردار ممکن است به مقصد خود یک پیوست ایمیلی حاوی یک لینک به صفحه وب جعلی ارسال کند که شبیه به صفحه‌ی واقعی بانک یا سایت پرداخت است، آن فرد با استفاده از صفحه‌ی جعلی از کاربران اطلاعاتی مانند اطلاعات حساب بانکی یا اطلاعات کارت اعتباری آن‌ها را سرقت می‌کند.

در این روش، آن‌ها ممکن است برای جمع‌آوری پرداخت‌های غیرقابل بازیابی از پرفکت مانی استفاده کنند. یعنی کاربر پولی را که برای محصول یا خدمات جعلی پرداخت می‌کند، دیگر قابل بازیابی نبوده و فرد کلاهبردار در سریع‌ترین زمان ممکن می‌تواند آن‌را برداشت کند.

روش_های-جلوگیری-از-کلاهبرداری-با-پرفکت-مانی

از سوی دیگر، کلاهبرداران ممکن است از این پلتفرم برای واریز پول به سایر حساب‌های دیگر استفاده کنند. اغلب پول‌ را به‌صورت ناشناس در این حساب‌ها نگهداری کرده و به فرد کلاهبردار این قابلیت را می‌دهد که در صورت برخورد با هرگونه تعقیب و گریز، پول‌های کلاهبرداری شده را پنهان کنند.

کلاهبرداری با پرفکت مانی توسط اکانت‌های اجاره‌ای

یکی از روش‌هایی که اغلب توسط کلاهبرداران مورد استفاده قرار می‌گیرد، کلاهبرداری با استفاده از حساب بانکی اجاره‌ای پرفکت مانی است. در این راهکار کلاهبرداران برای دسترسی به حساب پرفکت مانی به سراغ حساب‌های بانکی اجاره‌ای می‌روند. برای اجاره این حساب‌ها از سایت‌ها و فروشندگانی که در اینترنت وجود دارند، استفاده می‌کنند.

پس از دریافت حساب، از آن به‌عنوان یک ابزار پرداخت برای جمع‌آوری پرداخت‌های کلاهبرداری استفاده کرده تا پول جمع‌آوری شده از کاربران را در حساب پرفکت مانی خود جمع‌آوری کنند.

لازم به ذکر است دلیل استفاده از حساب بانکی اجاره‌ای این بوده که به‌نوعی ناشناس بمانند و هویت اصلی خود را پنهان نگهداری کنند و برای جلوگیری از بروز این نوع فعالیت‌های غیرقانونی، باید بانک‌ها و سیستم‌های پرداخت نظارت و کنترل دقیقی روی فعالیت‌های اجاره حساب بانکی داشته باشند. برای ساخت حساب پرفکت مانی حتما به سایت معتبری مراجعه کنید.

صفحه‌ی جعلی ورود به پرفکت مانی

ایجاد صفحه‌ی ورود جعلی و هک پرفکت مانی به‌عنوان جرم شناخته شده و برای آن مجازاتی تعیین شده است. حال اگر شما به هر نحوی در این امر دست داشته باشید، در معرض خطراتی مانند محاکمه، جریمه و حتی محدودیت دائمی در دسترسی به اینترنت قرار خواهید گرفت.

خرید-پرفکت-مانی-ارزان

شناسه‌ی جیمیل و خطر هک پرفکت مانی

شناسه G-mail برای هک پرفکت مانی خطری ندارد، مگر اینکه برای هر دو حساب از همان رمز عبور استفاده شود. اگر اطلاعات شناسایی شما به دست فرد کلاهبردار برسد، نمی‌تواند وارد حساب کاربری پرفکت مانی شود؛ مگر اینکه به اطلاعات دیگری همچون رمز عبور دسترسی داشته باشد.

بهترین راه برای جلوگیری از هک پرفکت مانی این است که توجه بسیاری به حفظ اطلاعات حساب کاربری پرفکت مانی خود داشته باشید. برای اینکار، بهتر است از رمز عبور پیچیده و قوی که شامل اعداد، حروف بزرگ و کوچک و نمادهای ویژه است، استفاده کنید. همچنین داشتن یک ایمیل جداگانه برای حساب کاربری پرفکت مانی و عدم استفاده مجدد آن برای سایر خدمات آنلاین یکی دیگر از روش‌های جلوگیری از هک پرفکت مانی محسوب می‌شود.

چگونه جلوی هک اکانت پرفکت مانی را بگیریم؟

تمرکز کردن بر روی رعایت نکات امنیتی و حفاظت از اطلاعات حساب، می‌توانند از هک اکانت پرفکت مانی شما جلوگیری کنند. در ادامه نکات عملی برای اینکار را شرح داده‌ایم.

استفاده از رمز عبور قوی

همان‌طور که کمی قبل‌تر گفتیم، رمز عبور اکانت شما باید شامل کاراکترهای بزرگ، کوچک، اعداد و نمادهای خاص  و بین ۸ تا ۱۶ کاراکتر باشد. باید دقت داشته باشید که برای چندین حساب نباید از رمز عبور یکسان استفاده کنید.

فعال‌سازی ویژگی‌های امنیتی

فعال‌سازی ویژگی‌های امنیتی مانند «تأیید دومرحله‌ای – 2FA» برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به‌حساب به‌کار می‌روند. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا درصورتی‌که رمز عبور شما توسط کسی هک شود، می‌توانید دسترسی به‌حساب را با واردکردن یک کد امنیتی اضافی متوقف کنید.

اطلاعات حساب را محرمانه نگه دارید

دقت کنید که نباید هیچگاه اطلاعات حساب مانند رمز عبور، پاسخ به سؤالات امنیتی، ایمیل و شماره‌ تلفن خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

جلوگیری-از-هک-اکانت-پرفکت-مانی

آیا تراکنش‌های پرفکت مانی قابل ‌ردیابی است؟

تراکنش‌های پرفکت مانی قابل‌ردیابی هستند. بر اساس موارد اعلام شده توسط سایت پرفکت مانی، برای مقابله با کلاهبرداری و پول‌شویی تمامی تراکنش‌های انجام شده با این سرویس قابل‌ردیابی هستند. یعنی تمامی تراکنش‌های انجام شده با پرفکت مانی در دسترس مسئولین قضایی قرار خواهند گرفت.

دقت کنید که درصورت استفاده از پرفکت مانی برای انجام تراکنش‌های غیرقانونی، به‌دلیل قرار گرفتن تراکنش‌ها برای مقامات قضایی، مسئولیت‌های قانونی را بر عهده خواهید داشت. در نتیجه توصیه‌ی ما به شما استفاده‌ی قانونی و مجاز از پرفکت مانی در همه‌ی حالت‌ها است.

 

روش‌های جلوگیری از کلاهبرداری با پرفکت مانی: ایمن باشید!

برای جلوگیری از کلاهبرداری با پرفکت مانی، بهتر است از روش‌های زیر استفاده کنید.

انتخاب سایت معتبر

برای انجام تراکنش‌های پرفکت مانی انتخاب سایت معتبر بسیار مهم است. در این راستا قبل از انجام هرگونه تراکنش از قابلیت‌ها و امنیت سرویس‌های پرفکت مانی در شرکت‌های مختلف آگاهی کسب کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

استفاده از ویژگی‌های امنیتی

پرفکت مانی برای افزایش امنیت تراکنش‌ها امکانات مختلفی را ارائه می‌دهند. یکی از این امکانات، ویژگی تأیید دومرحله‌ای است؛ این کار با تلفن همراه انجام می‌شود. از سوی دیگر انتخاب رمز عبور پیچیده نیز یکی دیگر از راه‌های افزایش امنیت شمرده می‌شوند.

نگه داشتن اطلاعات کاربری خود

نگهداری از اطلاعات ورود به ‌حساب کاربری مانند نام کاربری و رمز عبور پیچیده می‌توانند از دسترسی کلاهبرداران به اطلاعات حساب پرفکت مانی جلوگیری کنند.

عدم اعتماد به ایمیل‌های مشکوک

کلاهبرداران برای سرقت اطلاعات از شما ایمیل‌های مشکوک بسیاری را ارسال می‌کنند. در صورت دریافت ایمیل‌های مشکوک، برای پاسخ به آن‌ها هرگز اطلاعات شخصی خود را ارسال نکرده و در صورت افزایش ارسال آن‌ها با پشتیبانی تماس بگیرید.

کلام پایانی

به طور کل سیستم پرفکت مانی بخاطر داشتن قابلیت هایی مثل داشتن کیف پول که نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی نیست می تواند برای کسانی که قصد کلاهبرداری دارند بسیار جالب باشد.اما در نظر داشته باشید استفاده از پرفکت مانی فقط مختص و عامل کلاهبرداری نیست.برای اینکه بتوانید از کلاهبرداری با پرفکت مانی جلوگیری کنید استفاده از روش های ذکر شده فوق می تواند به شما بسیار کمک کند.

سوالات متداول؟

1.چجوری جلوی هک پرفکت مانی را بگیریم؟

  • از رمز عبور های قوی استفاده کنید که شامل(کاراکتر  و نماد های خاص-اعداد- ترکیب حروف بزرگ و کوچک)
  • از تایید دو مرحله ای استفاده کنید.
  • اطلاعات حساب خود را در اختیار هیچ فردی قرار ندهید.

2.چجوری سایت معتبر پیدا کنیم؟

شما برای خرید پرفکت مانی باید به نکته های متعددی توجه داشته باشید

  • هچنین به نشان اعتماد سایت
  • اطلاعات تماس و آدرس را بررسی کنید
  • به نحوه پرداخت فروشگاه دقت داشته باشید  

3.چجوری از کلاهبرداری با پرفکت مانی جلوگیری کنیم؟

  • انتخاب سایت معتبر یکی از مهم ترین نکات به حساب می آید.
  • اطلاعات کاربری خود را در اختیار بقیه قرار ندهید.
  • به ایمیل هایی که برای شما ارسال می شود اطمینان نکنید.
  • سعی کنید از تایید دو مرحله ای نیز استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،