یکی از بهترین و امن‌ترین کیف پول‌ها برای افرادی که علاقه‌مند به انجام پرداخت در سایت‌های خارجی هستند، «پرفکت مانی» است. دلیل این انتخاب را می‌توان سرعت و امنیت بالای تراکنش‌های آن عنوان کرد.

حال اگر از سرعت و امنیت بگذریم، بسیاری از سیستم‌های مالی کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند؛ اما خوشبختانه پرفکت مانی کاربران مقیم ایران را تحریم نکرده و افراد می‌توانند بدون داشتن کم‌ترین نگرانی از روش های واریز و برداشت پرفکت مانی استفاده کنند.

حال اگر برای شما سوال پیش آمده که چگونه از طریق ووچر پرفکت مانی عملیات واریز و برداشت انجام دهیم؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

روش های واریز و برداشت پرفکت مانی

برای واریز پول به پرفکت مانی، روش‌های مختلفی وجود دارند و افراد با توجه به شرایطی که دارند، می‌توانند از طریق یکی از آن‌ها تراکنش‌های خود را انجام دهند.

متاسفانه باید در نظر داشت که در ایران تمامی روش‌ها کاربرد نداشته و تنها می‌توان از چهار روش متداول انتقال از وب مانی به پرفکت مانی (حواله‌ی بانکی)، واریز به حساب پرفکت مانی با بیت کوین، شارژ حساب پرفکت مانی  با ووچر و انتقال وجه به حساب پرفکت مانی با خدمات ارزی صرافی‌های آنلاین استفاده کرد. در ادامه این روش‌ها را بیشتر شرح خواهیم داد.

مراحل-واریز-و-برداشت-پرفکت-مانی

انتقال از وب مانی به پرفکت مانی (حواله‌ی بانکی)

هرآنچه در حساب وب مانی دارید، می‌توانید با سیستم پرداخت جهانی وب مانی به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید. این راهکار مانند حواله‌ی بانکی در سطح بین‌الملل انجام می‌شود.

توجه کنید برای واریز پول از این روش لازم به داشتن حساب وب مانی نبوده و با انتخاب یک شرکت واسطه‌ی معتبر می‌توانید برای شارژ کیف پول پرفکت مانی‌تان اقدام کنید. اما به علت این که وب مانی قانونی نیست امکان استفاده از این روش را ندارید.

مراحل واریز وجه به حساب پرفکت مانی از حساب دیگر

برای واریز وجه از این روش، باید به پنل کاربری خود در کیف پول دیجیتال پرفکت مانی مراجعه کنید؛ سپس با توجه به اینکه سایت فروشنده چه ارزی را می‌خواهد به حساب شما واریز کند، شماره حساب دلاری یا یورویی خود را پیدا کنید.

پس از طی این مراحل، شماره حساب را در اختیار شرکت واسطه قرار داده تا مبلغ مورد نظر را به حساب پرفکت مانی شما حواله کنند. بهتر است بدانید حساب دلاری در پرفکت مانی با U و حساب یورو با E نمایش داده می‌شود.

 چگونه حساب پرفکت مانی خود را از طریق بیت کوین شارژ کنیم؟

پس از وارد شدن به کیف پول دیجیتال پرفکت مانی، روی گزینه‌ی Deposit کلیک کرده و واریز وجه با Bitcoin را انتخاب کرده و در پنجره‌ی جدید گزینه‌ی Create new deposit را انتخاب کنید. حال اگر برای اولین بار است که می‌خواهید حساب پرفکت مانی خود را با بیت کوین شارژ کنید، باید حساب بیت کوین بسازید؛ پس گزینه‌ی Create it را بزنید.

با انتخاب گزینه‌ی Create a new BTC wallet، پنجره‌ی جدیدی برای شما نمایش داده می‌شود و با زدن تیک گزینه‌ی تایید ساخت حساب بیت کوین و کلیک روی Add wallet، حساب بیت کوینی شما با موفقیت ایجاد می‌شود. لازم است تا مجدداً به صفحه‌ی Create bitcoin deposit باز گردید.

حساب بیت کوین مورد نظر خود را انتخاب کرده و اندازه‌ی بیت کوینی که می‌خواهید به حساب پرفکت مانی واریز کنید را مشخص کنید.

در نهایت با کلیک روی گزینه‌ی Preview صفحه‌ای جدید برای بررسی جزئیات برای شما باز شده و با کلیک روی Confirm تراکنش با موفقیت انجام خواهد شد.

شارژ-حساب-با-ووچر-پرفکت-مانی

می‌توان خرید ووچر پرفکت مانی را به‌عنوان یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی معرفی کرد. ووچر همان کارت شارژ با کد ۱۶ رقمی فعال‌سازی است که مبلغ مشخصی ندارد و براساس بودجه‌ی شما خریداری و صادر می‌شود. با وارد کردن رمز ووچر در کیف پول پرفکت مانی، به‌صورت آنی شارژ حساب شما انجام خواهد شد.

 

مراحل واریز وجه به حساب پرفکت مانی با ووچر

در ابتدا وارد حساب پرفکت مانی خود شوید، سپس با کلیک روی گزینه‌ی Deposit، گزینه‌ی E-Voucher را انتخاب کنید. در پنجره‌ی جدیدی که برای شما باز شده لازم است تا اطلاعات ووچر (کد ۱۶ رقمی فعال‌سازی و کد ۱۰ رقمی شناسایی) را وارد کنید. پس از اینکه کد را وارد کردید، برای واریز وجه باید گزینه‌ی Activate an e-Voucher را انتخاب کنید.

پس از تکمیل ثبت معامله و در لحظه به اندازه‌ی مبلغ ووچری که خریداری کرده بودید، شارژ حساب کیف پول شما انجام خواهد شد.

برای اطلاع بیشتر از روش‌های شارژ پرفکت مانی مقاله چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنیم را حتما مطالعه کنید تا با روش‌های آن آشنا شوید.

انتقال وجه به حساب پرفکت مانی با خدمات ارزی صرافی‌های آنلاین

خرید پرفکت مانی از صرافی‌های دیجیتال یکی دیگر از راه‌های آسان و معتبری است که برای آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی می‌توان به آن اشاره کنیم. با پرداخت ریال به حساب صرافی دیجیتال می‌توانید خرید پرفکت مانی را انجام داده و از این طریق مبلغ مورد نظر را به دلار یا یورو به حساب خود واریز کنید.

نحوه‌ی برداشت پول از پرفکت مانی

یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین درگاه‌های پرداختی که در اغلب سایت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، پرفکت مانی است. به‌دلیل کاربردهای گسترده‌ای که این کیف پول دارد، کاربران بسیاری مایل هستند تا روش‌های مختلف برداشت پول از حساب پرفکت مانی را بدانند.

در این قسمت قصد داریم تا روش‌های مختلف برداشت پول یعنی استفاده از حواله بانکی، استفاده از ارز الکترونیک، استفاده از کارت‌های اعتباری پیش‌پرداخت، استفاده از کارت‌ پیش‌پرداخت پرفکت مانی (ای ووچر) و استفاده از بیت کوین را بیشتر بررسی کنیم.

مراحل-برداشت-پول-از-پرفکت-مانی

استفاده از حواله‌ی بانکی برای برداشت پول از پرفکت مانی

استفاده از حواله‌های بانکی یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که می‌توان با آن برداشت پول از پرفکت مانی را انجام داد. با استفاده از این حواله‌های بانکی، شما می‌توانید به حساب بانکی خود وصل شده و مبلغی را که مد نظرتان است، برداشت کنید.

اگر سطح معامله‌ی شما تجاری باشد، با استفاده از حواله‌های بانکی می‌توانید پول را به‌صورت کامل برداشت کرده و به حساب آن‌ها انتقال دهید.

دقت کنید به‌دلیل امنیت بالای این روش، برخی از سازمان‌ها و ارگان‌های تجاری تنها این روش را می‌پذیرند؛ همچنین کارمزد آن قابل ملاحظه‌تر خواهد بود.

استفاده از ارز الکترونیک برای برداشت پول از پرفکت مانی

اغلب کاربران پرفکت مانی با استفاده از ارز الکترونیک می‌توانند مبلغی را از حساب خود برداشت کرده و آنرا به حساب فرد دیگری منتقل کنند. رواج استفاده از این ارزها در سالیان اخیر باعث شده تا کاربران از آن‌ها در جهت برداشت پول‌ نیز استفاده کنند.

استفاده از کارت‌های اعتباری پیش‌پرداخت برای برداشت پول از پرفکت مانی

با استفاده از حساب پرفکت مانی کاربران می‌توانند کارت‌های پیش‌پرداخت مستر و ویزا را به صورت آنلاین خریداری کنند. از این کارت‌ها می‌توان علاوه بر خرید عملیات برداشت از حساب پرفکت مانی را نیز انجام دهند. کاربران گرامی با توجه به نیاز خود می‌توانند مبلغ کارت‌های پیش‌پرداخت را مشخص کنند.

همچنین دقت کنید این کارت‌ها دارای تاریخ انقضا نیز هستند و باید به تاریخ آن‌ها نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،