هوش مصنوعی MidJourney  یک سیستم پیشرفته  است که در دسترس همه افراد دنیا قرار دارد. با استفاده هوش مصنوعی می توانید هر متنی را به عکس هنری و گرافیکی تبدیل کنید.
در چندین سال اخیر هوش مصنوعی پیشرفت بسزایی در هنر و کامپیوتر به همراه داشته است. برای آشنایی بیشتر با ساخت اکانت هوش مصنوعی MidJourney تا انتهای این مطلب در مگاکیف با ما همراه باشید.

هوش مصنوعی Midjourney چیست؟

قبل از این مراحل ساخت اکانت هوش مصنوعی MidJourney را به شما کاملا توضیح بدهیم اول باید بدانیم هوش مصنوعی MidJourney چیست؟ در اصل سیستم هوشمند و پیشرفته ای است که برای ساخت تصاویر فوق العاده هنری از آن استفاده می کنند. این هوش مصنوعی به دلیل ایجاد تصاویر هنری و گرافیکی و کیفیت بالای این تصاویر برای کاربران بسیار جذاب است. در دنیای امروزه نظر طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

تصاویر ساخته شده هنری توسط هوش مصنوعی بر اساس پیام نوشتاری است که از سمت کاربر دریافت می کند. سرعت ایجاد تصاویر توسط هوش مصنوعی Mid Journey بسیار بالا الست. به این صورت است که در مدت زمان خیلی کم تعداد زیادی تصاویر را به شما ارائه می دهد.

هوش مصنوعی Midjourney

توجه داشته باشید که فقط ۲۵ تصویر ساخته‌شده رایگان است. برای دریافت مابقی تصویرها برای 200 فایل، ده دلار در ماه پرداخت کنید. پرداخت از طریق پی پال امکان پذیر است. که با استفاده از خدمات خرید با پی پال ما نگران پرداخت نباشید.

ساخت حساب هوش مصنوعی Midjourney بر بستر دیسکورد

هوش مصنوعی Midjourney وب سایت جداگانه و نرم افزاری برای خود ندارد. این هوش مصنوعی بر بستر دیسکور فعالیت دارد در نتیجه برای ساخت اکانت هوش مصنوعی MidJourney نیاز به دیسکورد دارید. به همین دلیل شما می توانید تصاویر ساخته شده دیگران را ببینید و برای تصاویر خود از آن ها الهام بگیرید. ثبت نام در هوش مصنوعی Midjourney از طریق کد دعوت است. شما از دو طریق امکان دسترسی به کد دعوت را دارید.
1. دریافت کد دعوت از طریق کاربران عضو این مجموعه
2. ثبت نام در سایت Mid Journey و دریافت کد دعوت

 

مراحل ثبت نام ساخت اکانت هوش مصنوعی Midjourney

1. اولین قدم ثبت نام در وب سایت Discord.com است. در اینجا یک حساب رایگان بسازید. در جریان باشید دیسکورد در نسخه وب و اپلیکیشن در موبایل و دسکتاپ قابل اجرا است.

2. دومین قدم شما باید وارد سایت Midjourney.com شوید. گزینه Join the beta را انتخاب کنید تا یک دعوتنامه در دیسکورد به صورت خودکاربرای شما ارسال شود.

ساخت-اکانت-میدجورنی

3. بعد از ارسال دعوت نامه شما وارد دیسکورد خود شوید و گزینه Accept Invite در نسخه اپلیکیشن یا تحت وب را انتخاب کنید و بر روی قسمت Continue to Discord کلیک کنید.

هوش-مصنوعی-Midjourney

4. بعد از مرحله 3 دیسکورد شما به شکل خودکار باز می شود. در این مرحله آیکنی که شکل قایق سفید (Midjourney) در پنل سمت چپ شما قرار دارد را انتخاب کنید.

5. در کانال های Midjourney گزینه Newcommer Rooms را پیدا کنید و یکی را انتخاب کنید.

حساب-Midjourney

6. هم اکنون شما دسترسی به ابزار تبدیل متن به عکس را دارید. در قسمت چت باکس از اتاقی که انتخاب کردید کلمه imagine/ را بنویسید. توضیحات تصویر مورد نظر را وارد می کنید. هرچه جزییات متن شما بیشتر باشد، تصویر ساخته شده به متن شما نزدیک تر است و نتیجه ی بهتری به شما ارائه می دهد.

7. دکمه Enter را بزنید، تا پیام شما برای هوش مصنوعی ارسال شود.

8. کمی طول می کشد تا تصاویر طبق توضیحاتی که به هوش مصنوعی ارسال کردید ساخته شود و تصاویر ساخته شده را شما دریافت می کنید.

9. در پایان تصویر ساخته شده انتخابی خود را با زدن دکمه پاکت نامه برای خودتان ارسال کنید. شما می توانید دانلود و ذخیره کنید. تصاویرساخته شده بزرگ هم در گالری وب سایت Midjourney قابل رویت است.

نکاتی درباره تصاویر ساخته شده هوش مصنوعی

در پایین تصاویرساخته شده هوش مصنوعی طبق توضیحات شما، تعدادی کلید با حروف U و V به همراه عدد مشاهده می کنید. این گزینه ها برای ساخت یک تصویر دیگر یا بزرگتر کردن تصویر کاربرد دارند. برای مثال، اگر گزینه V4 را انتخاب کنید تصویرهای جدیدی بر اساس تصویر چهارم ساخته می شوند. اگر گزینه U2 را انتخاب کنید، تصویر دوم شما بزرگتر می شود.

ساخت اکانت هوش مصنوعی Midjourney

یک گزینه هم برای رفرش کردن تصاویر است که با انتخاب آن نتیجه جدیدتری به شما می دهد. اما دقت کنید با هر بار استفاده از گزینه رفرش و V یک اعتبار رایگان از شما کسر می شود.

امنیت هوش مصنوعی Midjourney

هوش مصنوعی Midjourney قابلیت های حائز اهمیتی دارد که کاربران هنگام استفاده از آن دچار ترس و نگرانی می شوند . نگران بابت این که ممکن است محتوای نادرستی ایجاد کنند. اما هوش مصنوعی Midjourney به دنبال ارائه راهکارهای خود است. یکی از راهکارهای جالب این هوش مصنوعی، درج نام طراح بر روی تصاویر ساخته شده برای جلوگیری از تخلف است. مورد دیگر اینکه چارچوبی برای جلوگیری از واژهای نامناسب طراحی شده که به هیچ عنوان امکان استفاده از واژه های نامناسب را نخواهید داشت. به همین خاطر شما می توانید بدون نگرانی و با خیال آسوده اطلاعات خود را در اختیار آن قرار می دهید.

دستورات کاربردی در Midjourney

 • در زمان استفاده از هوش مصنوعی Midjourney شما می‌توانید دستوراتی را برای خروجی بهتر به این سیستم هوشمند بدهید. در زیر به تعدادی از مهم‌ترین دستورات می پردازیم.
 • imagine/ جهت تصاویر ساخته شده بعد از ارسال پیام به هوش مصنوعی Midjourney است که از مهم ترین دستورات به شمار می رود.
 • subscribe/ برای حساب کاربری دیسکورد شما لینک خصوصی ارسال می شود که نیاز شما به ورود جداگانه وب سایت را کاملا از بین می برد.
 • Info/ جهت نمایش اعتبار باقیمانده، پروفایل و طرح کاربری استفاده می شود.
 • help/ برای نمایش نکات کاربردی و اطلاعات بات Midjourney کاربردی هستند.
 • private/ دراین مورد شما می‌توانید خروجی تصویر های خود را ببینید. برای استفاده از این امکان ماهیانه 20 دلار باید پرداخت کنید.
 • relax/ اگرشما اکانت کاربری پولی را داشته باشید، با فعال‌کردن این گزینه می‌توانید خروجی تصاویر دریافت کنید بدون این که از شما هزینه ای کسر شود. اما زمان لازم برای ساخت تصاویر طولانی تر است.

پارامترهای مرتبط برای دستور /imagine

 • hd– پارامتری برای منظره یا تصاویر ساخته شده بزرگ برای موضوعات انتزاعی کاربرد دارد. این دستور به صورت خودکار بدون استفاده از Upscale، رزولوشن بالایی به تصاویر می دهد.
 • beta– پارامتری است که فقط 2 تا تصویر ایجاد می کند زمانی که از این پارامتر استفاده می شود امکان استفاده از بعضی پارامترهای دیگر را نخواهید داشت.
 • w– و h– برای مشخص کردن خروجی رزولوشن استفاده می شود، خروجی دقیق تری به شما می دهد.
 • quality– یا q– پارامتری است که برای تنظیم کردن سرعت ساختن تصاویر استفاده می‌شود و زمان آن بین 0.25 تا 5 است. کمترین سرعت این پارامتر با –q 5 و بیشترین سرعت آن –q 0.25 است.
 • aspect– یا ar– برای ایجاد خروجی تصاویر با نسبتی که شما مشخص می کنید به شما تحویل می هد. برای مثال –ar 19:7 باشد تصویری با نسبت 19 به 7 به شما ارائه می دهد.
 • stylize– یا s- برای تعیین کردن مقدار هنری خروجی تصاویر به کار می رود. بعد از آن باید مقدار عددی مورد‌نظر که بین ۶۲۵ الی ۶۰۰۰۰ است، تعیین شود. s– 625 کمترین مقدار است و هر چه مقداری که وارد می کنید کمتر باشد خروجی تصاویر به توضیحات شما نزدیک تر است.

کلام پایانی 

هوش مصنوعی Midjourney یکی از بهترین ابزار های تبدیل متن به عکس است که در پلتفرم دیسکورد می شود از آن استفاده کرد. شما می‌توانید 25 عکس را به صورت رایگان از آن استخراج کنید و پس از تمام شدن اکانت باید 10 دلار بابت آن پرداخت کنید، می‌توانید برای خرید اشتراک هوش مصنوعی Midjourney از خدمات مگاکیف بهره ببرید. همچنین امیدواریم که مطلبی که برای شما آماده کرده‌ایم جواب سوالات شما را داده باشد لطفا نظرات خود را در قسمت دیدگاه برای ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول؟

1.هوش مصنوعی میدجورنی Midjourney چیست؟

 

میدجورنی ابزاری است که با آن می‌ توانیم متن را به تصاویر خلاقانه ، جذاب و هنری تبدیل کنید. به بیان ساده‌ ساخت عکس با هوش مصنوعی.

2.چگونه از میدجورنی استفاده کنیم؟

 برای استفاده از میدجورنی و بهره مندی از امکانات و قابلیت های آن، به دیسکورد نیاز دارید و دسترسی به این برنامه با گوشی های اندروید، IOS و کامپیوتر امکان پذیر است. شما با خرید اکانت میدجورنی می ‌توانید به سادگی به تمام امکانات این هوش مصنوعی تولید متن به عکس دسترسی داشته باشید.

3.قیمت اکانت میدجرنی چقدر است؟

قیمت اکانت میدجرنی با توجه به نوع پلنی که شما خریداری می کنید، تفاوت دارد. همچنین قیمت اکانت در پلتفرم مگاکیف با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در اختیار شما گذاشته می شود، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،