خیلی افراد از ووچر پرفکت مانی استفاده می‌کنند اما اطلاعاتی ندارند که مزایای ووچر پرفکت مانی چیست. خیلی وقت‌ها اتفاق افتاده است که قصد سفر به خارج از کشور را دارید اما نمی‌خواهید پولی با خودتان حمل کنید یا می‌خواهید هتل در خارج از کشور رزرو کنید اما نمی‌دانید از چه روش این کار را انجام دهید،  با استفاده از ووچر پرفکت مانی هر پرداخت بین المللی برای شما امکان پذیر است و به جای حمل پول می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید.

ووچر پرفکت مانی مثل کارت هدیه‌ای است که با آن خرید اینترنتی خود را با مبلغ مشخص انجام می‌دهید و بعد کارت را دور می‌اندازید. در اصل کارت ووچر شباهت بسیاری با کارت هدیه‌ی فیزیکی دارد. با ما در این مطلب از سایت مگاکیف همراه شوید تا مزایا و معایب ووچر پرفکت مانی را مورد بررسی قرار دهیم.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک نوع سیستم اینترنتی برای انتقال پول است که به دو روش انجام می‌شود:

  • انتقال با ووچر پرفکت مانی
  • انتقال حساب به حساب پرفکت مانی

اما از بین این دو گزینه انتقال با ووچر پرفکت مانی دربین کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است. شما می‌توانید از طریق ووچر پرفکت مانی تمام حساب‌های اینترنتی را پرداخت کنید یا اطلاعات کد ووچر را در اختیار شخصی قرار دهید که قصد دارد به حساب خود ارز واریز کند.

در اصل ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت شارژ است که کاربرد و مزیت‌های بسیاری در پرداخت اینترنتی دارد. 

برای توضیحات تکمیلی و اطلاعات کافی درباره ووچر پرفکت به بلاگ ووچر پرفکت مانی چیست، مراجعه کنید.

از کجا می‌توانیم ووچر پرفکت مانی بخریم؟

خرید از سایت‌های آنلاین در بین افراد طرفداران بسیاری دارد. در سایت مگاکیف بستری مطمئن و امنیت بالایی برای کاربران فراهم شده است. شما با مراجعه به سایت مگاکیف به راحتی می‌توانید ووچر مورد نیاز خود را تهیه کنید. شما می‌توانید این کارت را در هر مبلغی که مد نظر شماست تهیه کنید.

خرید-ووچر-پرفکت

شروع قیمت ووچر پرفکت مانی از 2 دلار است تا هر مبلغی که مورد نیاز شما است. با خرید ووچر از مگاکیف می‌توانید از مزیت‌های زیر برخوردار شوید.

  • شارژ حساب پرفکت مانی با مناسب ‌ترین قیمت
  • پشتیبانی فوری با پاسخگویی سریع
  • انجام آنی سفارش ووچر پرفکت مانی

مزایای ووچر پرفکت مانی چیست؟

از بهترین ویژگی‌ها ووچر پرفکت مانی دسترسی راحت و استفاده آسان در فضای اینترنت است. در اکثر سایت‌های آنلاین استفاده از ووچر پرفکت مانی مورد قبول است. اعتبار ووچر پرفکت مانی هم به صورت دلاری و هم یورویی موجود است.  با استفاده از ووچر پرفکت مانی امکان انتقال ارز به خارج از کشور وجود دارد. اگر شما قصد پرداخت اینترنتی را دارید پرفکت مانی گزینه مناسبی برای شما است. در زیر به مهمترین مزیت های ووچر پرفکت مانی اشاره می‌کنیم:

· پرداخت سریع ووچر

زمانی که در سایت ثبت سفارش می‌کنید و خرید ووچر پرفکت خود را انجام می‌دهید این کد سریع و بدون تاخیر در کوتاهترین زمان در دسترس شما قرار می‌گیرد. وقتی اطلاعات لازم را وارد کنید مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می‌شود و حساب شما به همان اندازه سفارش خرید ووچر شارژ می‌شود. بعد از اینکه حساب شما شارژ شد هر کالا و خدماتی اینترنتی که قصد خرید را دارید می‌توانید  با توجه به میزان اعتبار خود خرید کنید.

· خرید و فروش آنی ووچر بدون محدودیت زمان

علاوه بر این که شما به راحتی می‌توانید آنی خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهید، می‌توانید در هر نقطه‌ای از دنیا که هستید ووچر پرفکت خود را به پول نقد مورد نیاز خود تبدیل کنید. 

· استفاده آسان

یکی از بارزترین مزایای ووچر پرفکت مانی استفاده آسان از آن است. ووچر پرفکت مانی مشکل یا تاخیر در زمان تراکنش ندارد. در هنگام نقد ووچر پرفکت مانی بعد از وارد کردن تمام اطلاعات، مبلغ اعتبار به حساب شما اضافه می‌شود. برخلاف سرویس‌های خدمات بین المللی مانند پی پال، مستر کارت و ویزا کارت که ما تحریم هستیم، اما در پرفکت مانی ما تحریم نیستیم و از خدمات آن به راحتی می‌توانیم استفاده کنیم.

· ووچر پرفکت مانی تاریخ انقضا ندارد

از مزیت‌های ووچر پرفکت مانی این است که هیچ تاریخ انقضایی ندارد و یک کارت بدون محدودیت است. شما از ووچر خود می‌توانید در هر زمانی که قصد دارید پول نقد دریافت کنید و خرید اینترنتی انجام دهید استفاده کنید. از طرفی دیگر ممکن است امروز ووچر تهیه کنید اما قصد نداشته باشید از این ووچر استفاده کنید در اصل نیت سرمایه گذاری داشته باشید، چون این کارت تاریخ انقضا ندارد تا هر زمانی که بخواهید می‌توانید این ووچر را نگهداری کنید. اما دقت کنید که اطلاعات این ووچر را نباید به هیچ کس بدهید. به محض در اختیار گذاشت اطلاعات ووچر، آن شخص می‌تواند از ووچر شما استفاده کند پس اطلاعات را در جایی مطمئن نزد خود نگهداری کنید.

کارمزد ووچر پرفکت مانی

·  کارمزد کم

خیلی‌ها گمان می‌کنند خرید پرفکت مانی کارمزد دارد اما میتوان گفت ووچر پرفکت مانی تقریبا هیچ کارمزدی ندارد در اصل مبلغ آن بسیار پایین است. بسیاری از افرادی  که در بازار ارز دیجیتال مدام در حال پرداخت ارزی هستند استفاده از ووچر پرفکت مانی بهترین گزینه برای این افراد است. زیرا کارمزد در حجم بسیار بالا چشمگیر و مبلغ قابل توجهی می‌شود. در نتیجه فروش ووچر راهی مطمئن و سریع برای افرادی است که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند و قصد دارند پول خود را به سرعت جابجا کنند.

 

· دارای امنیت بسیار بالا

 امنیت در زمان پرداخت اینترنتی برای هر شخصی حائز اهمیت است. در این روش پرداخت تمام مسیرهای نفوذ که عوامل مخرب هستند بسته شده است به همین خاطر امنیت مالی تمام کاربران کاملا ضمانت شده است و انتقال پول به طور مستقیم انجام می‌شود. امروزه در زمان پرداخت از ووچر پرفکت مانی به دلیل امنیت بالا استفاده می‌شود به همین خاطر هر روزه به طرفدارن آن افزوده می‌شود و رضایت بسیاری از کاربران را دارد. 

· نداشتن هیچ محدودیتی در ارائه خدمات

نداشتن محدودیت یکی از برترین مزایای ووچر پرفکت مانی است که همه عموم از آن می‌توانند استفاده کنند. در اصل هر شخصی می‌تواند در هر جایی از دنیا از ووچر پرفکت مانی استفاده کند و در بستر اینترنت بدون هیچ دردسری انتقال وجه خود را انجام دهد.

· عدم نیاز به پول نقد

یکی از ساده ترین و در عین حال مهم‌ترین مزایای ووچر پرفکت مانی عدم نیاز افراد به پول نقد برای استفاده از خدمات و خرید کالا است. 

· صرفه جویی در زمان

یکی از بهترین روش‌ها برای صرفه جویی در هزینه و زمان استفاده از ووچر پرفکت مانی است که به کاربر تجربه خرید امنی را در بستر اینترنت می‌دهد. بدون فوت وقت می‌توانید ووچر خود را خریدار کنید و سریع کد ووچر را دریافت کنید و استفاده کنید.

کلام پایانی

ووچر پرفکت مانی با یک سیستم پرداخت مالی مطمئن و سریع به کاربران خود خدمت رسانی می‌کند. ووچر پرفکت مانی مانند کارت اعتباری است که ویژگی های مختلفی دارد. این ووچر همچون یک پرداخت عمل می‌کند که در هر مکان و زمان نیز برای شما قابل استفاده است همچنین ووچر پرفکت مانی بیشتر شبیه به یک کارت اعتباری پیش پرداخت است که به عنوان مثال برای شارژ مجدد حساب در گوشی موبایل استفاده می‌شود. لطفا در قسمت دیدگاه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول؟

1.چگونه می‌توانیم ووچر پرفکت مانی بخریم؟

برای خرید ووچر پرفکت مانی شما می‌توانید وارد بسایت رسمی پرفکت مانی شده و خرید ووچر را انجام دهید. یا از طریق پلتفرم مگاکیف درخواست خرید ووچر پرفکت مانی را ثبت کنید.

2.ووچر پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟

از این ووچر، برای خرید از سایت‌های خارجی، انتقال وجه و حتی شارژ کردن حساب خود می‌توانید استفاده کنید.

3.آیا ووچر پرفکت مانی امنیت دارد؟

امنیت استفاده از ووچر پرفکت مانی بیشتر از حساب پرفکت مانی است و امکان این که حساب شما هک شود وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

پشتیبانی 24 ساعته برترپرداخت!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،